V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Npmışsın sen ya acaba bütün bunlara harcadığın paraları bi söyleyebilirmisin ayrıca dikkat et çarın çalınmasın

koppss demiş ki:
1n3xOrAbLe demiş ki:
eleqance demiş ki:
çok pislik bi char xD
teveccühünüz :P
60tane Demon Shaitan 8O 8O 8O 8O sun glavie i sattin mi ?
60 Demon ben legend 3'ün ilk günlerinde yapmıştım :P şimdi shaitanı kaptırmayan wizardlar o zamanlar 85lvl değildi tek başıma araya girip kesiyordum :)
V.I.P demiş ki:
Npmışsın sen ya acaba bütün bunlara harcadığın paraları bi söyleyebilirmisin ayrıca dikkat et çarın çalınmasın
Real para harcamadım , silkleri saymazsak tabi :) bil olarak söylüyorsan o bende saklı kalsın :P
_FeRGie_ demiş ki:
Eskisi Gibi sWorD sHİeldmi oluon erdi abi
biraz daha wait pls^^

Dostum gerçekten harika bir build ve harika itemlerle çok sağlam bir char yapmışsın tebrik ederim.Hiç konuşmuşluğumuz yok ancak tanışmak isterim.Bir de nacizane tavrımı maruz görürsen bir sorum olacaktı;scam olayına girmediğin server'da sevilmenden belli ancak hiç gold almayıp sadece kafanı kullanarak nasıl yaptın bu itemleri anlamış değili.Haydi çevren var desek,çevrede bir yere kadar..

Xenas

NighTwaLkeR demiş ki:
Dostum gerçekten harika bir build ve harika itemlerle çok sağlam bir char yapmışsın tebrik ederim.Hiç konuşmuşluğumuz yok ancak tanışmak isterim.Bir de nacizane tavrımı maruz görürsen bir sorum olacaktı;scam olayına girmediğin server'da sevilmenden belli ancak hiç gold almayıp sadece kafanı kullanarak nasıl yaptın bu itemleri anlamış değili.Haydi çevren var desek,çevrede bir yere kadar..

full bot + 2x stall = gold ^^ bir başka alternatif goldbot bence ^^

NighTwaLkeR demiş ki:
öncelikle güzel yorumun için teşekkürler , samet(ShupaR) adlı arkadaşım açıklamış güzelce ama birşeyi eksik söylemiş :) ben genelde +7 basıp satıyorum. Hobi haline geldi +7 basmak, oradan güzel gold akıyor desem yeridir :) gene söylüyorum hiç bir şekilde scamm yapmamışımdır plutoda ' birtane beni 6 ay kullanan yabancının biri dışında, orada da arkadaşlarım tamamen boşaltmamı söylemişti charı ama ben yapmadım ShupaR çok iyi bilir ' onun dışında hack,scamm vb. şeylerde hiç kimse benim alehime karşı birşey söylemeyez... iyi forumlar :muck:

UltraViole demiş ki:
Abi tam bir tank yha full sun armor glavie ^^
Tebrik ediyorum abiboyle bir car duzmek zor olsa gerek :D
bir tane armor sun var üzerimde yaf :mrgreen: pro sun shoulder satmadılar kafam bozuldu gittim armor aldım :mrgreen:

73 lv blade skilleriyle bile 90 lv adamı yatırdın blade force FF olunca ne olur orasını bilemem ama glavie yakışıyodu bladeye gerek yoktu tabi senin seçimin

Waistt demiş ki:
73 lv blade skilleriyle bile 90 lv adamı yatırdın blade force FF olunca ne olur orasını bilemem ama glavie yakışıyodu bladeye gerek yoktu tabi senin seçimin
sun blade +7 ile phy attack 4600-5000 gibi birşey olacak , blade de ki phy def azaltıp phy attack veren skill '' Summit & Depth Bicheon Force '' skill i ile phy attack glavie ile eş değer olacak. Ayrıca chineselere karşı weaken + division + bleed + decay debufflarını verdiğim zaman sun +7 blade ile karşımdakinin hayatta kalma şansının % kaç olduğunu söylermisin ? Ayrıca Eurolara karşıda bleed avantajım olacak.. +7 Br 18 Shield da cabası ^^

1n3xOrAbLe demiş ki:
Waistt demiş ki:
sun blade +7 ile phy attack 4600-5000 gibi birşey olacak , blade de ki phy def azaltıp phy attack veren skill '' Summit & Depth Bicheon Force '' skill i ile phy attack glavie ile eş değer olacak. Ayrıca chineselere karşı weaken + division + bleed + decay debufflarını verdiğim zaman sun +7 blade ile karşımdakinin hayatta kalma şansının % kaç olduğunu söylermisin ? Ayrıca Eurolara karşıda bleed avantajım olacak.. +7 Br 18 Shield da cabası ^^
Geçiniz.com :|
İnex'in adı glavie ile anılır :wink1:

Yukarı Alt