Emeğim ile buraya kadar geldim inşallah yakında full sun yapacağım :beer:

Plutoda oynayan yüksek level arkadaşlar pro veya armor sun hands / head / foot düşürürlerse pm atları yeterli :thumbsup:

Ps : Shoulder'i bugün aldım :mrgreen:

work3r demiş ki:

Plutoda oynayan yüksek level arkadaşlar pro veya armor sun hands / head / foot düşürürlerse pm atları yeterli :thumbsup:

full sun yapacam derken donla dolaşmada :mrgreen:

hayırlı olsun inş güzel günlerde kullanırsın :beer:

salih30 demiş ki:
work3r demiş ki:

full sun yapacam derken donla dolaşmada :mrgreen:

hayırlı olsun inş güzel günlerde kullanırsın :beer:
teşekkürler , biliyorum ne demek istedigini yeterince dikkat ediyorum ama olacağın önüne geçilmez:)

woww erdi abi dicek bişi yok :D force bozman kötü olmuş daha bi eziyodun adamları :twisted:

SilenTNoise demiş ki:
woww erdi abi dicek bişi yok :D force bozman kötü olmuş daha bi eziyodun adamları :twisted:
cold'da güzel :) phy def şu an itibariyle 1855'e çıktı . Geçen gün pvp de 90lvl 2 glavier birde bowman ile 3 vs 1 yaptım , hatta 2 glavier zerkledi ama sonuç -> 1n3x won :mrgreen:
Zaten elimde sun +7 var , böylesi daha iyi :thumbsup:

vayyy!! 1n3xorable pluto uniqe kralı bende plutodayım 42 lwl __MaSTeR___ üstüne sun düzmeye başlamışsın helal olsun sana!!!

Str charları zaten geçtim onlar kafa bile tutamıyordur sana ama int ler özellikle wizardlar zorluyordur heralde seni ? Bu arada hedefine ulaşıcağını düşünüyorum . :thumbsup:

Hedefine ulaşırsın inşallah.Birşey sormak istiyorum oyuna ne kadarlık bir bütçe ayırdın bütün bunları yapmak için ?

Bloodia demiş ki:
Str charları zaten geçtim onlar kafa bile tutamıyordur sana ama int ler özellikle wizardlar zorluyordur heralde seni ? Bu arada hedefine ulaşıcağını düşünüyorum . :thumbsup:
Hayır intler özellikle çok ezik geliyor bana , bloody fan + snow shield ile hiç birşey yapamıyorlar . Wizardlar zati nasıl bi tehlike yaratabilir , bless olmadan tek skill , bless ile max 6-7 skill :)
Sniker demiş ki:
Hedefine ulaşırsın inşallah.Birşey sormak istiyorum oyuna ne kadarlık bir bütçe ayırdın bütün bunları yapmak için ?
Hiç bir şekilde gold satın almadım , sadece kafamı kullanarak oyunda para yapmasını öğrendim hepsi bu kadar :))

Bu arada yorumlar için teşekkür herkese :muck:

Pride demiş ki:
Garment giysedin daha iyi olurdu bence.Wizardlar baya bi az vururdu :P
Bence pro daha iyi , warrior ve roque build'leri hiç bir şey yapamıyor bana karşı . Chinese Str leri saymıyorum bile . Zaten int'lere karşıda snow shield + bloody fan strom var ve 35k+ hp ile gidiyorum pvp ye :)

Yukarı Alt