Evet arkadaşlar.Bildiğiniz gibi STR Glavier Charlar oyundaki en sağlam charlardan biri.ilk önce bi full STR glavier mutlaka GARMENT giymelidir.yoksa nukerlere kolay lokma olur.Bazıları haybrid glavier yapılandırması uyguluyor size tavsiyem Denemeyin bile.En iyi Glavier yapılandırması 2 çeşittir(force glavierler hariç onlar hakkında bilgim yok ki tavsiyede etmem).

1)
100 fire-100 cold ve 100 heuksal...
cold ve fire ile defance'lar yükselir.imblue'de fire kullanırsanız daha yüksek bi vuruş gücü elde edersiniz.Ayrıca Fire'da bulunan phy attack arttıran skilleri hiç saymıyorum bile..
işte açmanız gereken skiller:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

2)
100 light-100 fire ve 100 heuksal...
fire yine imblue olarak kullanılır.defance buff,attack buff vs. açısından zengin ve güçlüdür.light sayesinde daha hızlı koşar,pary ratio buffları sayesinde moblardan veya pvp deki player'lardan daha az damage yersiniz.üstelik kasarken kayma skill'i ile de daha seri olabilirsiniz.Ama bence cold glavierler kadar sağlam olmazlar.
işte light glavierde açmanız gereken skiller:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
GüzeL Bi Paylaşım oLmuş TeşekkürLer :thumbsup:

Force'yi öqrenip yada aLıntı Yapıp ekLersen Bu konu Cok tutuluR Bnce.. :coffee:

Bu aRada Bn Glavie char acıcam ve qeniş kapsamda araştırma yapıorum ama herkez [ Cold + Fire + Heuksal ] 'ı öneriyr. bnse Lighting'siz bi çin charı kullanıcaqımı sanmıyorum 8O [ Lighting + Fire + Heuksal ]Glavie acıcaqım kesin ama cold kadar dayanıklı olmam için ne yapmam qerek ? qercekten buna deqeRmi ?

Yeni Char'ımı Fire - Light - Heuksal Düşünüyorum Ancak Force Düşündürmüyor da Değil...Karar Verebilsem Keşke :S Bu Arada Neden Combolar ve Annihilating Serisi Sizce Açılmamalı? :S

_SVAROG_ demiş ki:
Yeni Char'ımı Fire - Light - Heuksal Düşünüyorum Ancak Force Düşündürmüyor da Değil...Karar Verebilsem Keşke :S Bu Arada Neden Combolar ve Annihilating Serisi Sizce Açılmamalı? :S

Annihilating Serisi önemLi deqiL bnce ama Combolar serisine kesinLikle ihtiyac var.. Çok işe yarıyorlar ve Çok havaLı :starving:

John.Locke demiş ki:
_SVAROG_ demiş ki:

Annihilating Serisi önemLi deqiL bnce ama Combolar serisine kesinLikle ihtiyac var.. Çok işe yarıyorlar ve Çok havaLı :starving:

Aynı Fikirdeyim Combolara Bende Bayılıyorum 8) 8) :starving: :starving: :starving:

Yukarı Alt