Beyler bir tartışma vardırki büyüyüp gidiyor.Acaba bir Full Str Glavier'in Buldi nasıl olur ?

A) Heuksal = 90
Fire = 90
Lightining =90
Cold = 30

B)Heuksal = 90
Fire = 90
Lightining = 72
Cold = 48

Sizce hangi seçenek doğru ve neden ?

Ben glavier olsam B şıkkını uygulardım + Garment giyerdim SS çok işe yarıyor :roll:

B şıkkı bir glavier için en uygun olanıdır bu skilleri charına uygularsan bir de garment giyersen tamamdır

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gangsta911 demiş ki:
Beyler bir tartışma vardırki büyüyüp gidiyor.Acaba bir Full Str Glavier'in Buldi nasıl olur ?

A) Heuksal = 90
Fire = 90
Lightining =90
Cold = 30

B)Heuksal = 90
Fire = 90
Lightining = 72
Cold = 48

Sizce hangi seçenek doğru ve neden ?

yapılandırma modeli sizin ne istediğinizle alakalıdır zevk meselesi.

light cold arasında kararsız kalmışsın ikisinide dengele bence.

benim yapılandırma
cold 68 light 52 fire 90 hueksal 90 garm set
fazla farma gerek yok bakarım olmuoyr cekerim light 90 oda olmadı cold 90 hangisinin ihtiyacı varsa
senın oynadıgın servere bağlı biraz da glavie ci çok sa cold a ağırlık ver eğer nuke ci çoksa light a yüklen diyorum ben sana

Jigsaw demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Kesinlikle A- Derim. Zaten STR'cisin çok fazla phy defansa ihtiyacın olmayacaktır.
Peki ya diğer STR'lere karşı? :roll:
Canı yüksek zaten + STR puanı var. Phy defansı yüksek olur. ice'a gerek yok diye düşünüyorum. Yani benim yapılandırma fikrim budur. Şimdiye kadar ki tüm STR glavierlerimde böyledir. Hepsinden de memnun(lar)um.

B şıkkını şecersen büyük bir kayıp olmıycak senin için.Parry rationun son seviyesi bitek...
Ama Coldda hem phy defance artıran skill ve zorda kalırsın diye snow shieldın bi üst modeli :P

valla servera göre değişir demişsin ben Olympustayım.
Banada a daha uygun geliyor zaten str ciyim.phy def e fazla ihtiyacım yok

Bak kardeşim sen madem str sin madem olympusta oynuyorsun phy defence istiyorsan a şıkkını seç pro giy %10 az koş ama grass walk speed den fln yararlan job ta sana bayaa yarıyacaktır.Yoksa phy defence için coldu level up yapmak mantıksız.Bu yapılandırmayı yap üstüne full blue çek gör o zaman colda ihtiyacın oluyormu hatta garment giyip üstün gene full blue olursa birşey farketmez.Çünkü zaten sen bluelardan str alacaksın buda senin vuruşunu ve defence sini arttıracak anladınmı???

A/B dışında bir build yapsam

90 Glavie + 90 Cold + 90 Fire(el yakma) + 30 Light açarım Pro giyerim. Strcilere karşı gayet dayanaklı olur.

Ben Sana 2 tane daha şık vereyim Onları değerlendir.

C)90 Heukseal ,90 Cold ,90 Fire,30 light

D)90 Heukseal,90Fire,90force,30 cold

C şıkkında Hem firedan mag defans hemde phy defans geliyor. Ayrıca snow shield ve oyunun kusursuz El yakması Cold var. :!: Ayrıca baktın sp fazla geldi aç fire el yakmayı dual imbue char .Hem str Hem full int Alamadğın char kalmaz.

D şıkkında Forcenin Vital spotları baya işine yarar .Pwp 10 saniye sürmez. Eğer düzgün itemlere sahipsen.Ayrıca Res ,therapy falan baya işine yarar . sen bak oyun zevk meselesi.Ama Coldu 90'a çekersen kesinlikle cold el yakma kullan.

Glavier Legend 3 ten sonra light 90 glavie 90 fire 90 cold 30 bi espirisi kalmadı bowculardan cok yiyiyor ben bi glavier olarak buz 90 fire 90 glavie 90 light 30 derim

Yukarı Alt