merhaba ark.lar full str glavie açtım 41lvl deyim skilleri nasıl vereyim. bu forumdakileri inceledim fakat sadece işime yarayacak skilleri açmak istiyorum...

yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Heuksalda gerekli 3 skill var bence oda 3. 4. ve 5. sıradakiler bide en alttaki pasiife açıcaksın el yakma olarak sen bilirsin bence cold buff skillerin hepsi vede pasiife Force dan hiç bişey açma

Tekirdağ ve İstanbul'daki En Karanlık Mekanlar
ben 80 lwl glavieci olarak sana kullandığım skiller söyleyeyim işine yarayacktır

1 . skill stun yani sıradan 4 . 14 lwl skilliyle başlayan seri bu serinin 80 lik ve ondan bi öncekisini kullanıyorum
2. skill eşek diyede bilinen dönerek vurma sıradan 5. skill stunun bi altı
3. skill combo 4 lü vuruş chain spear pluto
4. skill de glavie yi fırtlatan skill
el yakma olarakta ben 80 llw ful olduğum için fire de cold ta açık her ikisiniide kullanıyorum ama tavisyem cold tur çünkü kasmanı kolaylaştırır canavarı yavaşlatıp dondurduğu için pvplerde de işe yarar ama fire nin atağı daha fazladır o yüzden fireci de olabilirsin extraokk

fırlatma yı aç dönerek vurmayı aç soul spear tepeden vurmayı aç ateş elektirik çabucak 80 olursun 2 gap yeter devamlı olarak

Heuksal skillerine ağırlık ver heuksaldan sonra fire a ağırlık ver ve fire dan sonra da hızlı koşmak ve parry ratio artırmak için lighta ver coldu biraz geride bırak

hayabusa_ demiş ki:
fırlatma yı aç dönerek vurmayı aç soul spear tepeden vurmayı aç ateş elektirik çabucak 80 olursun 2 gap yeter devamlı olarak
ahahahaha gülmekten öldüm ya 2 gap yeter dio oldie oldie oldie oldie ben 8 gapta yetiremedim sen nası yetireceğini düşünüosun :?! :?!

addIcFb

Aileden
2 gap derken farm yap dememiş ark/kas demiş sanırsam :roll:

farm için 9 yeterli :twisted:

arkadaslar benım ımzdakı resmım gorunuor mu gorunmuorsada ılıgılı topic nerdedır bılen warmı lutfen yardım :cry:

Yukarı Alt