Merhaba Arkadaslar , full str bow hakkında bilgi almak istiyorum suan bow kasıyorum İmbuem(el yakmam) FiRe ama bir kac yapılandırma okudum cold yapanlarda var Ve ben Kararsız kaldım Sizce Ne yapalıyım Skilleri Nasıl vermeliyim ,sitedeki bircok yapılandırma okudum ama kararsız kaldım yardımcı olursanız CoooK sevinirim , Şimdiden Teşekkurler..!! Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bow cold olur ötesini tanımam bow uzmanlığım yok fikir beyan edemeyeceğim lakin güzel rehberler var bir de passive skillerin ne işe yaradığını bilirsen kendi yapılandırmanı kendin kur derim hata yaparsan geri alması kolay iş fazla kasma sen pure str git yeterli Wink

Full Str bowman en iyi şekilde Cold imbue ile olur
pacheon Ve cold u devamlı maxlıyacan Fire veya lightTan birini mastery 60 da bırakacan ki bu fire olursa daha uygun bi secim olur
ayrıca bowda Pvp veya War esnasında skilleri süper kullanman lazım biraz geç doluyo skiller kendi taktiğini oluşturman gerek ___JR___ bu veya buna benzer bir nick ile bir bowman vardı server tam aklımda degil youtubede videoları var gordugum en usta bowman kendine ornek alabilirsin

extraloob demiş ki:
bow cold olur ötesini tanımam bow uzmanlığım yok fikir beyan edemeyeceğim lakin güzel rehberler var bir de passive skillerin ne işe yaradığını bilirsen kendi yapılandırmanı kendin kur derim hata yaparsan geri alması kolay iş fazla kasma sen pure str git yeterli Wink
The_DifferenT demiş ki:
Full Str bowman en iyi şekilde Cold imbue ile olur
pacheon Ve cold u devamlı maxlıyacan Fire veya lightTan birini mastery 60 da bırakacan ki bu fire olursa daha uygun bi secim olur
ayrıca bowda Pvp veya War esnasında skilleri süper kullanman lazım biraz geç doluyo skiller kendi taktiğini oluşturman gerek ___JR___ bu veya buna benzer bir nick ile bir bowman vardı server tam aklımda degil youtubede videoları var gordugum en usta bowman kendine ornek alabilirsin
Yardımlarınız için Teşekkur ederim extraokk Cok faydalı oldular Bu arada Youtubeden Arastırma yapıyım az extraokk extraokk

imbue secimini iyi yapmıssın kardes zaten bıde full strysen damage acısından fire bence en iyisi cold diyenlerde oluo tabı ama cold demelerının sebebı frozen olayı bana cekıcı gelmıyo sen bıılırsın tabı pacheon 90 fire 90 lightning 70 cold50 extraokk

üstü başı protector giy bence ben kararsız kaldım ama şimdi protector gidiyorum özellikle job yaparken çok iyi

Yukarı Alt