X-Hacker demiş ki:
BLade bana bi yatır bi comboyla benı yatırsın degil carı oyunu bıakmayanın blade nın ne oldugunu hekez bilir belkı yenı skiller biraz etkıler ama aynı lvl aynı setle bowu yatırması sıkar bıraz 8)
yalnız gozden kacırdıgın bısey var kardesım bow charların korkması gereken yapılandırmaların basında pure str blade gelır :wink1: usta eller elınde bower charın ghost walk ve anti devil bow critcleriyle alamıcagı char yok o ayrı bı konu fakat oynamayı bılmeyen ve zaten cokta yavas atack yapan bow charlara bır de force eklemeye calısıp lıght yokedersen hybrıd blader bıle gelır yatırır senı :thumbsup:

SKYWALKER demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
BLade bana bi yatır bi comboyla benı yatırsın degil carı oyunu bıakmayanın blade nın ne oldugunu hekez bilir belkı yenı skiller biraz etkıler ama aynı lvl aynı setle bowu yatırması sıkar bıraz 8)
yalnız gozden kacırdıgın bısey var kardesım bow charların korkması gereken yapılandırmaların basında pure str blade gelır :wink1: usta eller elınde bower charın ghost walk ve anti devil bow critcleriyle alamıcagı char yok o ayrı bı konu fakat oynamayı bılmeyen ve zaten cokta yavas atack yapan bow charlara bır de force eklemeye calısıp lıght yokedersen hybrıd blader bıle gelır yatırır senı :thumbsup:
Force attack skillerini incelemeni tavsiye ediyorum :roll:

DRESS LERIN VERDIGI ATTAC RAİTİNG LERDEN HABERIN YOK HERALDE %15 HİÖ FENE Bİ RAKAM DEH,GİL Blue hawk summonla beraber gayet hızlı vıuyo blade combo hiç bi işe yaramaz!

X-Hacker demiş ki:
DRESS LERIN VERDIGI ATTAC RAİTİNG LERDEN HABERIN YOK HERALDE %15 HİÖ FENE Bİ RAKAM DEH,GİL Blue hawk summonla beraber gayet hızlı vıuyo blade combo hiç bi işe yaramaz!
ben bow dusuk bır atack yapar demedım lutfen su yazdıklarımı artık dogru duzgun okuyup cevap verın lutfen lutfen :!: :!: ben yeterınce bılgı verdıgımı dusunup baslıktan cekılıyorum bb :muck:

SKYWALKER demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
ben bow dusuk bır atack yapar demedım lutfen su yazdıklarımı artık dogru duzgun okuyup cevap verın lutfen lutfen :!: :!: ben yeterınce bılgı verdıgımı dusunup baslıktan cekılıyorum bb :muck:
Keyfin bilir Force 4 ever :mrgreen:

Cold Nerde Okadar Defans verıyor o defansları elımle itip forcemı acıcam :D adam bana o topları yedırene kadar azınının ortasına çakarım Crt Ozaman kapar forceyi :D DEfans nerdeyse 0 olcak zaten lıght yok Cold Yok çöpe at o çarı Blade olsa anlarım :D

Force < Bosh ish >O toplar Can Kurtarmaz :D yedirene kadar zaten Yatarsın XD 8)

bende full str bowum 90 weopan 90 fire 72 elktrik 48 buz yptim...

80 de arkadaslar hep forseye dayandilar am ahic bi icraatini gormediler ki + artik oyunda avrupa varsa yaninda krali gelse yikamaz o yusden forceyle filan kandirmayin kendizi sun bile ise yaramiyor artik:)

force bulaşmam diyorsan..
90 pacheon 90 fire 72 light 48 cold... süper olr...
48 lvl cold phy buff ve 72 lvl ghost walk 20m tam bu lvl lere oturur..
-------------------------------------------------------------------
ama bnm oyun kabiliyetim çok iyi , atik´im , soğuk kanlıyım.... force kullanırm diyorsan...

90 pacheon 90 fire 90 force 30 cold..

ben force kullanıyorm...çokkkk memnunum

darbe demiş ki:
bende full str bowum 90 weopan 90 fire 72 elktrik 48 buz yptim...

80 de arkadaslar hep forseye dayandilar am ahic bi icraatini gormediler ki + artik oyunda avrupa varsa yaninda krali gelse yikamaz o yusden forceyle filan kandirmayin kendizi sun bile ise yaramiyor artik:)
nekadarda eminsin... :|

ben 69 lvl bowcuyken 71 lvl th warrior kestim..buna ne diyeceksin..?

benden chinese`lere bi taktik fire wall açın th warriorları ezin... ^^ xbowlardada işe yarar...

eu çarları bukadar büyütmeyin şu force bow çarımı 90 yapıp , farmı bitirip , elime +7 silah alıp itemleride en az +4 yaptımmıdı yenemeyeceğim build yok.... :coffee:

biraz kafayı çalıştırıp fikir üretelim....bu oyunda her build eşittir...
sadece iteme ve skillerin saglamlıgına bağlıdır...

bnm bi önerim war bnde bowum ilerde skill yapılandırmasını 90 pacheon 90 fire 72 ligthint 48 de cold düşünüyorum force açmıycam acaba nasıl bi çar olur bnm yapılandırmama göre lvl şuan 42

bnm bi önerim war bnde bowum ilerde skill yapılandırmasını 90 pacheon 90 fire 72 ligthint 48 de cold düşünüyorum force açmıycam acaba nasıl bi çar olur bnm yapılandırmama göre lvl şuan 42

yok abi force bulaşma boşwer hiç gerek yok...

90 pac 90 fire 90 light 30 cold..

saglam set + silah..ve birazda oyun becerisi yatıramayacagn çar yok...

hatta bu şekilde yapılandırılmış bir çar...
demon saitan kesebilen tek chinese çardır....

doruQue demiş ki:
yok abi force bulaşma boşwer hiç gerek yok...

90 pac 90 fire 90 light 30 cold..

saglam set + silah..ve birazda oyun becerisi yatıramayacagn çar yok...

hatta bu şekilde yapılandırılmış bir çar...
demon saitan kesebilen tek chinese çardır....
garment+damage dealer charlarda rahatlıkla kesebılır mag atack shaitan :muck:

Force 90 olmalı maxlamalısın yoksa skiller Resist yer actıgın force bı işine yaramaz :oldie: :oldie:
90 Pacheon--90 Fire --90 Force -- 30 Light

Bana göre lightning i fullemelisin çünkü bir bowun en güçlü silahı menzildir ve lightiningdeki ghost walk serisi ile rakibinden uzaklaşıp attack yapabilirsin ne kadar uzağa gidersen pvp de o kdr şanslı olursun o yüzden lightning i olmayan bow lightinig olan bow göre daha şanssız

PhaetoN demiş ki:
Bana göre lightning i fullemelisin çünkü bir bowun en güçlü silahı menzildir ve lightiningdeki ghost walk serisi ile rakibinden uzaklaşıp attack yapabilirsin ne kadar uzağa gidersen pvp de o kdr şanslı olursun o yüzden lightning i olmayan bow lightinig olan bow göre daha şanssız
Herşey Uzaktan Vurmayla Olsaydı Yanlış Düşünce Fortress War Da hiç bir işe ayaramaz aksine cold un defanslarından mahrum kalırsın[phy defans verıor boncuk degil yani]

Yukarı Alt