dangercaptan demiş ki:
Beyler full str blader rehberi arıyorum lütfen yardı medin 8)

kardes oOPrestigEOo snn charın deıl 1 neden yalan yazıyosun 2 o charın sahıbı 36 yasında rus bir adam banned yalancılara yer verılmemelii

AnatoliaFire demiş ki:
Ben diyorum imzandan sil o charın ismini. Senin değil sonuçta..
görünce dayanamdımda bişeler yazasım geldi sanane arkadaşım seni ilgilendiriyormu veya sana zararımı var ille bişeler yazıcan yok banned cart curt nerden biliyon belkide adam ismi değişik yazıp 90 lvl char kastı :twisted: nerden biliyon yalan söylediğini hem yalan söylesede bu onu ilgilendirir sana bir zararı olmadıgı sürece.

invaders

Bilgiliyim
Wind demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
görünce dayanamdımda bişeler yazasım geldi sanane arkadaşım seni ilgilendiriyormu veya sana zararımı var ille bişeler yazıcan yok banned cart curt nerden biliyon belkide adam ismi değişik yazıp 90 lvl char kastı :twisted: nerden biliyon yalan söylediğini hem yalan söylesede bu onu ilgilendirir sana bir zararı olmadıgı sürece.
sana katılıyorum :thumbsup:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Wind demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:

İsmini değişik falan yazmamış, aynısı. Tebrik ediyorum ayaküstü senaryo yazdın şerefsizim... O charın onun olmadığını bile bile her defasında o mzada o yazıları görmek rahatsız ediyor anlatabiliyor muyum?

Ps: NuK3R_3, çok katılımcısın.

Yukarı Alt