90 lvl ım bicheon 90-fire 90 lightning 90 cold 30

lightning i kapatsam cold u acsam nasıl olur char

90 lvl ım bicheon 90-fire 90 lightning 90 cold 30 dostum bu şekilde çok iyi olmuş zaten bladeci tank'tır,setin iyiyse,kalkanının br'side yüksekse colda ihtiyacın yok 30 lvl coldun snow shield'ı sana yeter,bladecinin hıza ihtiyacı var zaten lightning'in 90 üstüne parry rationda yüksek olacak bu build iyi :wink1:)

Bichenon:90
Cold:90
light:48
Fire:72
Benim Yapılandırmam Böyle Serverde Kimse Yatıramıyor arkadaslar Imbuem Cold Süper Bi İmbue Kasarken Cok Az Damage Yiyorsunuz PvP de 3 vuruşun birini Kesiyorsunuz.Pill olsada fayda etmiyor yada kasarken moblarda pillmi var?? biraz mantıklı olun cok vurup cok yemektense az vurup hic yemem daha iyi:D denemege deger!!!

RoyalFlush

Bilgiliyim
Çok vurup damage verememekte var cold açarsan :wink1:

Blade için fire 90 şart.Cold 90 yapıp dual imbue kullanmakta bir seçenek tabii ama bana kalırsa light daha mantıklı.

EnDZoNe

coldsuz blade halinle şamar oğlanına dönersin o olur .. xbow ve dagger lar tek critte alır ..bow a glaviye yatar a girersin saçma olur yani coldsuz blade ..

EnDZoNe

asderman demiş ki:
Bichenon:90
Cold:90
light:48
Fire:72
Benim Yapılandırmam Böyle Serverde Kimse Yatıramıyor arkadaslar Imbuem Cold Süper Bi İmbue Kasarken Cok Az Damage Yiyorsunuz PvP de 3 vuruşun birini Kesiyorsunuz.Pill olsada fayda etmiyor yada kasarken moblarda pillmi var?? biraz mantıklı olun cok vurup cok yemektense az vurup hic yemem daha iyi:D denemege deger!!!
bu arada fire neden 72 de =) mantıgı falan varmı ?

blade de cold acayıp gereksiz..senin otura otura canın sıkılmış başka uğraşlar bul kendine chardan ne istiyorsun :D

EnDZoNe

bende 3 tane 90 varda pwp kültürümde iyidir .. o manada açıklama yaptım .. iddali konusmam pek ama su oyunda en dandik setle bile kestirmedim kendimi çarlarımla .. Ama genede diyorum yani cold 90 olucak die düşün ..ben pro set cold 60 ta arkadasımı gordum 28 k crit yedi set +5 bu arada ... Ayrıca lightta yürüme var parry var graswalk flow var ... parry i garmenttta kapatip yürüme yi scrolla la saglasan .. +260 fizik defansı alsan bence gayet mantıklı oluyor ... En azından 1 kişiyle pwp yapicagina 3 str ile yapabiliyosun

light. 90 bicheon 90 fire 90 cold 0...blade de kalkan acayıp bir phy def. veriyor. cold bu manada gereksiz kalıyor..3 vs 1 yaparsın ama 1 vs 1 de bile alamazsın..inanki senin dediğin gibi biri çıktı eventte karşıma o bana arkada vuruyor ama bende tın yok vur vur akşama kadar geberte bilirsen..pwp de kral char diyoruz bladeye ama abi karşıdakini sen kesemiyosan bu krallığın içinde bir b*kluk vardır..lakin dediğin şey de pek mantıksız gelmedi blade skillerinde division fln var mumkun olabilir dediğin şey..fire da atack artıran skill var light.da atack artıran skill var, bicheon zaten blade için sen bulda defans mı düşünüyorsun...phy def. var zati mag. def. lazım str olduğu için artık sen düşün blade de ne kadar lazım cold...

EnDZoNe

herkesin görüşü farklı tabi...Bence cold 90 olması lazım garment giymiş bi str için Bu Blade olsada farketmez .. Bnm Blade açmaktaki amacım 1 vs 1 degilki Zaten ...Ayrıca kimseyi ksemessin demişsin .. Light Blade ler kaçıcak delik ariyor Anlamadım ne kesemedigimi Light açık Blade kesiyorum daha ne kesicem merak ettim !!Ayrıca bi gun cold u kesersem(Zor Ama) açıcagım skill Light olmaz Force olur

Yukarı Alt