ASLA blader'dan vazgeçme. bende blader kullanıyorum. kendi levelım + 3 kimse beni alamıyor. euro chinese farketmez. itemeler +3/+4 blade ve shield +5. kendi levelımdaki nukerlar bana 9k wuruyor canım 21k ^_^ bleed atıorum yatırıoum stab'lıorum yerdeler ^_^

GaiaPureNuker demiş ki:
TiTaN_ demiş ki:
GaiaPureNuker demiş ki:
90 cold 90 heuksal 90 lighting 80-90 str yani 8/1 hybrit int spear kas keyfine bak çarlaa :D:D
Yazmış 70 Blader kastım diye senin dediğine bak.
Yardım istemiş yardım et etmeyeceksen ne diye girip yazıyorsun ki. :!:
Fikir veriorum onu satar Gaia da yeni nuker kasar , itemsiz keser milleti pvp de...

ıste katıldıgım bır fıkır :D

Blade kesemez olayı hala devam etmekte fakat kesilemez olayı tartışılmaya başlandı bile.
phy defans düşüren skill basan bladerlerle 2 stun 1 crit yetiyor.

bende arkadaşla kasıyorum full str blader 34 lvl ım 3080 can var sen tahminen full str değilsin yada tüm itemlerin shopcu item ama ben memnunum bu chardan eventte 15 kişi kestim

arkadasim ben 2 senedir bladeyle oynuyorum 80 full farm kullandim 1 seneye yakin blade cari itemelrim +5 ti ama yatiramiyor yatiramiyor yatiramiyor snow cikti blade sondu...su an 87 lvl bladeyim bowa donuyorum...he benim icin yatirmak oneli deil ben yatmasam bana yeter diyosan blade...ama biktiriyor insani kasmasi bi dert kapismasi bi dert..

şimdiye kadar hiç int charım olmadı kasmakda istemem bow, blade, glavie, 1h sword' u 80 e kadar xbow ve 2h swordu 90 a kadar kullandım en çok hoşuma giden char blade oldu. full farm ve elinde en az br 18 kalkan ve en az cr 11 bir silahla bence çok keyif alacağın bir char olur. denemen şiddetle tafsiye edilir...

Bak bana kalırsa bnm fikrim..Charı pvp de kasmak da qüclü yapmak istiyorsan her zaman blade en iyisidir.Blade olunca skillerin setin sağlam olursa ve full str olursan hiç birr sorun olmas her zaman en iyisi BLADE olur..Ama Unique felan kesmek istiyorsan charı yha BOW'a cevireceksin yada charı satıp İnt char veya Bow char alıcaksın...:wink1:

Kısacası Garment & Full Blue forever sonra sen değil karşındakileri noob bırak...

Yukarı Alt