cok kararsız kaldm beylerya arklar cold açmadan snow suz eu çarlara karsı pek şansı olmıcak oteki turlude baya yavas kalcak ve pary dusuk olcak ama dodingle paryi halledersin fln diolar colda daha sıcak bakıorum açıkcası ama bu hız kasmamı nekadar etkiler acaba bide itemlere basılan pary,light bufı kadar etkili olrmu acaba:????

str charda snowun yararından cok zararı olur daha doğrusu hiç yararı olmaz sırf zarar
Sen bicheon/fire/light yap
fire yerine cold da yapabilirisn ama snow için değil imbuesi için

Evet yiğitin belirttiği gibi...Str charda snow pek fazla işe yaramaz.Gerçeği yaramaz diye düşünüyorum.Onun için Bicheon:90 | Fire:90 | Lighting:72 | ForCee:48 Harika bir yapılandırma olur kanaatindeyim. :beer:

light ın ne faydası olacak koşma haricinde onu da npcde satıyolar para varsa light a gerek yok
snow un faydası olmaz diyonuz biraz blue su olan sette gör bakam snow açınca noluyo mp 10000+ oluyo (90lvl için) çok rahat atack yapabiliyosun
npc setle tabi atak yapamazsın tabi snow u da max yapmıcan

100 lvl i düşünürsen light 72 force 48 falan demişler force 48 le ne yapabilecen
light 72 de kaldığında onunda anlamı yok olacaksa full max olmalı

90 lvl blade char kasan biri olarak aklımdaki yapılandırma
90 bich fire force

gokhan2413 demiş ki:
light ın ne faydası olacak koşma haricinde onu da npcde satıyolar para varsa light a gerek yok
snow un faydası olmaz diyonuz biraz blue su olan sette gör bakam snow açınca noluyo mp 10000+ oluyo (90lvl için) çok rahat atack yapabiliyosun
npc setle tabi atak yapamazsın tabi snow u da max yapmıcan

100 lvl i düşünürsen light 72 force 48 falan demişler force 48 le ne yapabilecen
light 72 de kaldığında onunda anlamı yok olacaksa full max olmalı

90 lvl blade char kasan biri olarak aklımdaki yapılandırma
90 bich fire force
KATILIYORUM :thumbsup:

hoop gene sil bastan kasedi basa sardım çin çarları ztn keserde eulara karsı daha dayanıklı olmazmı cold ile pary ratio snow shield kadar iş yaparmıki yormlarınızı esrgemeyin:D

Yukarı Alt