millet ben full int nuker çar açacam ama ne giyecegimi hangi skilleri acacagımı(cold fire ligting)
we açtıgım skillerinde sadece nuke skillerinimi acacam biri yardım etsin internette baktım bişey anlamadım

ayrıca siah olarakta sword +shield seçtim yoksa spear daha mı iyidi

Bana göre
Spear-Fire-Cold-Lightning
İmbue sikil:Lightning
Spear-Cold-Lightning sikillerinin lwlerini eşit tutmaya calıs

EfnuR

Öğretiyorum
Ben 32 ye kadar bow int gittim 32 den sonra f,re ile lignting nukelerini açtım spearla devam etcem 52 e kadar 52 de swrod shield kullancam

spearı salla bundan sorna fire ile lignhting e önem ver

Kardesim ben seni 90 Da Nasil Olman Gerektigi Soyliyim Ben Suan Full İntim ama 70-90 arasi STR'ye verip HyBird Olucam.. Acacagim Skiller 70 Lv Cold 70 Lv Bicheon 70 Lv Lightining ve 90 Lv Fire.. Ben HyBird S/S Olucam Full Cogu Zaman İyi Degil ßen Suan 64 Lvim Butun Skillerim Benim lwimde ve Max 64 Lv STR Bow Chari AlaBiliyorum.. Karar Senin..

BNce
Armor Yada Pro Giymen Lazım
Kesinlikle Sword Shield Diorum (Oyunda Show Shield Skili OLmadığı İçin)
Skillerini 90Fire//70Cold//70Light//70Bicheon Yapmalısın..
Sadece Nukeleri Açma Tabiki Mesela Bicheonda 63-68 YATIR--BATIR Skili Çok İşini Yarıcak,,Coldda 68 lik Phy Defansı Veren Buff STR Lere Karşı Dayanabilmeni Sağlıcak,,Firedeki 57lik Buf INTLERden Daha az Damage Yemeni Sağlıcak,,Lightnindeki MG Atack Arttıran BUF Çok Daha Fazla Vurmanı Sağlıcak vb... :P

Kardesim ben seni 90 Da Nasil Olman Gerektigi Soyliyim Ben Suan Full İntim ama 70-90 arasi STR'ye verip HyBird Olucam.. Acacagim Skiller 70 Lv Cold 70 Lv Bicheon 70 Lv Lightining ve 90 Lv Fire.. Ben HyBird S/S Olucam Full Cogu Zaman İyi Degil ßen Suan 64 Lvim Butun Skillerim Benim lwimde ve Max 64 Lv STR Bow Chari AlaBiliyorum.. Karar Senin..

Bak ben char kasıyorum.9 farm gidip 20k sp yapınca asıl kasmaya başlıcam.90 a kadar 0 farmla gidicem sonra.Elimde bow var ama 8/1 hybird intim.Alev-buz-elektrik hepsine rahat rahat yeticek kadar sp'm olucak.9 farmdayım 18 lvlim 1 black tigerdan 6 sp geliyor.100taneden=600.1000taneden=6000.Alsana ufak bir hesap ve süper bir sp tablosu.Bu arada nuker bow lar çok meşhurdur.(Meteor 5k vuruyrsa bowun sarı germesi çok rahat7-8k vurur/bide crit vurduğunu düşünsene.)Hem bow hemde int olunca kasmak çok kolayda oluyor.90 olunca çok deli sp kasarsın buz el yakmasınıda açarsın.İşte o zamn pvplerdede güzel bir başarı koyarsın ortaya.Şahsen ben böle char kasıyorum ama oyun şuan kapalı :| .

Beijo

Bilgiliyim
arkadaşlar cold açın demişsinizde private'de bu yanlış bence...cold'un açılmasına neden olan skill tamamiyle snow shielddir privatede snow shield olmadığı için cold açmaya gerek yok diye düşünüyorum...Light 90 - Fire 90 - Heuksal 90 ...

peki yeni skiller hakkında bi açıklama varmı eu update siyle falan gelecek deniliyordu ne kadar doğru
bizde ona göre yapılandıralım charımızı boşa gitmesin.. bilgisi olanlar lütfen yazsın

Kesinlikle başlangıçta heuksal ve armor olarak başlamalısın derim.
30 dan sonra ise şu 3 lü dayanılmazdır:
Heuksal-Cold-Lighting.

Beijo demiş ki:
arkadaşlar cold açın demişsinizde private'de bu yanlış bence...cold'un açılmasına neden olan skill tamamiyle snow shielddir privatede snow shield olmadığı için cold açmaya gerek yok diye düşünüyorum...Light 90 - Fire 90 - Heuksal 90 ...
Coldda İşe yArıyan Tek Skil Show Shiled Diil..
BU Skillde Çok Çok İşe Yarıyacak 1 Skil:

Beijo

Bilgiliyim
KolerA demiş ki:
Beijo demiş ki:
Coldda İşe yArıyan Tek Skil Show Shiled Diil..
BU Skillde Çok Çok İşe Yarıyacak 1 Skil:

max 59 phy def veriyor sanırım... bence büyük bi rakam değil ama siz bilrisiniz tabi...

Yukarı Alt