Öncelikle Merhaba Arkadaşlar En Başından Hepiniz Kurban Bayramı Mübarek Olsun :)

Ben bu oyunda ne açacağını önceden beri bilemeyenlerdenim :) :santa:
Ama Kendi Deneme Yanılma Yolumla sonuca vardım :mrgreen:

Gelelim Konuya;

Öncelikle Zırh Olarak Protector Seçeceğiz Çünkü Nukeriz ve canımız az Ayrıca Fiziksel savunması Garmentten Daha iyidir Ve Oyundaki Tek nuker biz olmadığımız için Garmentten az Armordan çok Büyü Savunması Vardır . Kısaca Ortlamadır :)

Gelelim Silah seçimine :

Bana göre düşük levellerde taxiye girip kasılmayı önerdiğim için 42 lvle kadar S/S yani Sword Shield Kullanacağız Daha sonra Spear Kullanacağız niye mi ? Çünkü Canımız az olacak ve Heuksalın Pasif Skilliyle Bunu sağlayacağız :) Ayrıca imbue yani el yakmalar da büyüsel gücü arttırır ve spear da büyüsel gücü fazla olduğu için Büyüsel Güç Devasa bir hal alacaktır :)

Sırada Skiller :

Bana göre Ana Mastery Cold ve Heuksal çünkü Heuksal silah skillimizi barındırır ve pvplerde nuke attıktan sonra hemen donme yaparız ve adam dua eder kritik girmesin diye :D Cold ise Snow Shield Ve rakibi Dondurma yavaşlatma gibi skilleri barındırdığı için cold seçeceğiz .Ve yanına Her şey uyar nasıl yani diyenler olacak force ile nuke attıktan sonra rakip yere yığılır light ise kücük nukeleri hızlı gitmeyi ve nukelerin gücünü arttırma özelliklerini barındırır fire ise yüksek saldırı gücüne sahiptir ya da blade açarak yatır attıktan sonra nuke atar adamın moraline bi güzel ederiz :D Seçim sizin çoğunuz hangi skilleri açacağını hemen hemen bildiği için resimlerini ve tanıtımlarına gerek olmadığını düşünüyorum :) Size niye bir çok seçenek sundum derseniz önceden bende de olduğu gibi çabuk fikrini değiştiren arkadaşlarımız var o arkadaşlar seçimini yapıp onun üzerine gitsinler :)

Sorularınızı başlık altından sorunuz :)

Yukarı Alt