dostum benim kararımca : sen full int demisin fll int bir char bire birde fazla dayanamaz sword kalkan olsa simdi blade hareketlerini acsın 71 deki en üsteki hareket ile 73 de ki combo var onları acıak ve batır yatırlarıda kllanacak tabiki nukeyi de simdi 71 de ki ve 73 dki sikiller basıcak onların bir zehiri var onları basmadan önce bir nke adama örnek veriyorm 7 k vuryorsa o zehirleri bastıktan sonra 10-14 k ya kadar cıkıyor birde sword kalkan olnca phy defansın artıyor + mag defansın zaten var nker oldugun için bene sword kalkan daha güsel + sikilleride cold 80 lightline 80 fire 60 blade 80 yapsa cok süper olur :D bu arada bişeye daha deyinecegim arkadasın bir full inti blade hareketleri yoktu ve pvp de olsn hunterlikte olsn cok zorlanıyordu simdi arkadas dedigim gibi yaptı ve cogu kişiyi yerden bile kaldırmıyor snow sheild bitse bile birde 90 da nasıl olaak sikiller derseniz cold 90 lightl,ne 90 fire 30 blade 90 yapıaz bene en süper full int b sekilde inş anlatabilmişimdir aıklayıı olmstur iyi fomrlar^^

sana benden bir tavsiye yeni servera baslayacaksan eer kesinlikle full int cold light sword ac hem yatmazsın hemde cok ii vurursn. bilindigi uzere full intlerin oldurucu nukeleri firelar deil lighttır .
zaten adını tam olarak hatırlayamadım yannıssa k.bakmayın fire shield emperorun 90sınırı ile yeni kitabı gelmedi. Bu da elyakmasını onleyemedikleri anlamına gelir ve 90nın light elyakması firedan cok daha ii. yani artık 90sınırı ile elyakmasnı light olarak kullansak daha mantıklı olur acıkcası ben gaiada boyle bir charla baslayacagım bakalım nasıl olacak 8)
+colddaki acacagın snow shield pwpde cok işe yarar
ve son olarak bicheonu 90a kesinlikle artırmalısın cnku kullandıın sliahın skillerini her bir lvl artırdıkca %1 daha ii vurursun:D

eğer hızlı kasmak isitoysan spear (ama swordden daha fazla yatarsın) ama ben yatmıyımda o kadar hızlı kasmasamda olur diyosan sword derim

FOREVER SPEAR

yha herkez spear cok hızlı sword yawsa diyo bence en güzeli tabikide bicheon 90(kesinlikle) lhng 90 ( el yakma ) cold 90 heuksal 30 ( pasif skill ac 3 tanede :D )

Bence bicheonu açmaya gerek yok çünkü bicheondan yararlanılacak tek skiller yatır batır skilleri.Onun yerine firedan nuke açılsa daha avantajlı diye düşünüyorum ben.

Absence

Bence maddi durumu iyi bir charda iki itemde bulunmalı skill olarak bicheon oneririm ancak heuksalıda yabana atmamak lazım
nese asıl konu su iki itemide bulundurab bir char gerektiği yerde spear gerektiği yerde s/s kullanır

Bence Sword+Sheld ol bota koyduğunda biraz raha olursun
Ancak
Spear olursan defansın düşük olacağı için botta yatarsın

kesinlikle spear ayrıca heuksalı da 90 yapman lazım cold light flame isen zaten at çöpe charı kasmadan

düşük levellerde genellikle spear seçilir fakat yüksek lv olduğunuz zaman gittikçe fazla vurmaya başlarlar ve kolayca yatarsınız fakat swordda böyle bir sorun olmaz biraz düşük vurabilirsiniz ama sos aldınızmı elinize herşeyiniz düzelir hem hızlı kasar hemde yatmazsınız!:wink1:

bencede sword shild ac bıde blader skıllerını ac ne olur ne olmaz oldukı kesemıyecegın bır roc geldı yatır kac :D block koyma olayı super adam crt atıyor sen block atıyorsun bak bakalım ne olur o adam

SAFAK NE KADAR ZENGIN OLURSA OLSUN İFLAS ETMEE MAHKUMDUR Ş:10
10,05,2009

:oldie: Arkadaşlar tamam ama bicheonun kötü yanı ne 1.si kasmak bahane 2. ws bahane bicheonda sadece yatır- batır skili war die yatmıolar ben bi ara kullanmıştım fakat fark ettiyseniz her kılıcta damageler aynı gözüküo ama :popcorn: öle bi durum yoq spear koyuyo 90k sword koyayo 60k nukeyle oda damage 2ye bölündügün icin normal attack sword 2 kere wuruyor :beer: :beer: o yüzden damage kısıtlanıyor combolarda tmm ii ama kapıstığınız kisi europansa we clericse kndine holy basar divisiondan kurtulur ama warlock flnsa tmm divisionu yer ama sizi hawada karada alr bi ivisionla imporot mu ne war onu basarsa hem az wurursunuz hem definiz kısıtlanır kısaca shieldi ac cöpe hesabı 2. swordla spear kapıssa kim alır derseniz sword derim ama 2sinin setide nowa +9 we fb olursa SPEAR hawada karada alır derim cünkü spearın 1 dönmesi sizin nukenizden daha fazla cakıcak we snowunuz bosa gitck bi bakmısınız mp sıfır mp 0 olnca bu sefer damageler hp islemeye baslıck tmm bicheonun özl skilini actınız 10 saniye neyinize yarayacak adam bi dul atsarsa summer4: 10 saniye 1 saniye gibi gelck size o yüzden Spear diorm bn 120 hueksal 120 light 120 cold :) cool2: cool2:

K

Kennethmep

Guest
Aangenaam kennis te maken,Ik stuitte recentelijk op een uitstekende site waar ik de Film data>kan bekijken.

Yukarı Alt