1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

Full int char silah ne olmalı?

1. Wax Whine

Wax Whine Psikolog

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    48

53 lv. full int char kasıyorum. Şu ana kadar elinde +5 sword ve +5 shield vardı. Skill olarak cold 37 fire ve lightning 53lvl ve heuksal 32 lv. . Üstüm armor +3 set.
    Şimdi ben elime +5 spear alıp heuksal skillerini mi uplamaya başlasam yoksa elimde +5 shield ve +5 sword alıp sadece fire ve lightning nukeleri ile devam mı edeyim?

2. 4Ever2Gether

4Ever2Gether rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student

+5 shield ve +5 sword aLıp bicheon skiLLeri ni up Laman daha mantıkLı :wink1:

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

bnce sword ^^

4. acunhann

acunhann rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Programcılık

Bence nuke bi char büyü vurmalı yani silah skili vurmamalı çünkü mastery 300 3 tane skili maxlamamız gerekiyor çünkü 100 lvl gelcek yani skillerimiz 100 cold 100 fire 100 light olmalı nukeler için hadi bunlardan birini es geçtik dielim bunların içinde bana kalırsa vuruş ve defans için fire bana göre 1 numara buzda ise phy defans + snow shield var ve 100 lvl gelince fire cold ve light nukelerini maxlayabiriz tamamen light ise hızdır kesinlikle biecheon yada heuksala sp vermemenizi öneririm.Çünkü bu oyunda sadece 300 mastery var şuanda yapılması gereken 90 cold 90 fire 90 light yapıp 100 lvli beklemek sonra kalan 30 uda bu 90 ların üzerine dağıtmak.Saygılar..!

5. bahtiyar

bahtiyar rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kendi nukemden örnek veriyim daha 71 lwl 7.4k hpsi war.Bu nasıl oldu:D heuksal 60 lwl----light 70 lwl -cold 62 lwl bukadar.Bu buıld pvp ve kasmada çok kolay...işe yarıyor öneririm:D

6. Anonymous

Anonymous Guest

Bence Light&Cold&Heuksal maxlayıp spear kullanabilirsin...