1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

full int bow yardım


 1. *_fastboy_*

  *_fastboy_* rank8

  Kayıt:
  25 Eylül 2009
  Mesajlar:
  79
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  yeni serverde int bow açıcam chin. Skilleri cold light pacheonmu yapim yoqsa.. Fire light pacheonmu??..Unuq için.oynıcam çarı :byes:
   
 2. Extrowe

  Extrowe gamer

  Kayıt:
  17 Haziran 2010
  Mesajlar:
  4.512
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Değişken
  İnt olacağı için light cold pahceon öneririm phy. defansı düşük olacağı için cold mutlaka olmalı.İtem olarakda Garment öneririm.
   
 3. *_fastboy_*

  *_fastboy_* rank8

  Kayıt:
  25 Eylül 2009
  Mesajlar:
  79
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  teşkrler
   
 4. Extrowe

  Extrowe gamer

  Kayıt:
  17 Haziran 2010
  Mesajlar:
  4.512
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Değişken
  Ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :muck:
   
 5. Yukie

  Yukie  

  Kayıt:
  24 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.570
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  -PC Donanım ve Yazılım Teknolojileri Uzmanı -Fotoğ
  Şehir:
  Boş diyarlarda, avare yürüyor olmalıyım
  Bu arada imbue (el yakma) cold olmalı, yoksa çok rahat ölürsün.
   
 6. Loras

  Loras  

  Kayıt:
  20 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  2.097
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Sakarya Atatürk Stadyum / Maraton
  Cold & Fire - Pacheon tabii ki :thumbsup:
   
 7. PhiSSenK

  PhiSSenK rank8

  Kayıt:
  28 Haziran 2010
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cold-Fire Biraz Ters Skiller Olmuş Yalnız daral:
   
 8. Loras

  Loras  

  Kayıt:
  20 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  2.097
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Sakarya Atatürk Stadyum / Maraton
  saten benim tercihim diyorum :)
   
 9. kaos77

  kaos77 rank8

  Kayıt:
  5 Haziran 2008
  Mesajlar:
  367
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  benim uzmanlık alanım bov 3 carım var 3 ude bov 1i ful str bov biri hybırd bov biride ful ınt bov 103 105 106 lvl lerdeler bu aralar. en gözde çarım ful ınt bovum 103 lvlde kulakdan dolma ordan burdan duyduklarına inanma benden dinle.
  1- ilk yanılgın ful ınt bovun ful str bovdan daha fazla atak yapacağı kulliyen yalan ful ınt bov ful str den daha fazla atak yapmıyor. niye:
  (101+5 6 7 silahda)ful str bov ph atak ..... - 7000 den fazla mag atak 4300 civarı. ınt bovda mag atak 5900 ph atak 5600 yani nerdeyse eşit ph ve mag atağı, düz mantık diyorki ful ınt bovda mag atak 9000 cıvarına vurması lazım ama vurmuyor. peki ınt bovun ph atağı nerden geliyor pacheon sıkıllerını upladıkca ph atağın artıyor o yuzden ph ve mag atak nerdeyse esit ful str bov str ye verdigi ıcın ordanda ph atagı artıyor. 110 lvl ful farm oldugu zamanda sanırım ph atak mag atakdan fazla olur ınt bovda.
  peki boyleyse ınt bovun ne çekiciliği var. pvp den örnek vereyim ful str bov yuksek ph atak yapar ama dusuk mag atak yapar karsıdakının ph defansı yuksekse yanı armor giyiyorsa senın sıktıgın oklar sınek vızıltısı gıbı kalır oralı bıle olmaz kasarkende aynı durum ph defansı yuksek yerlerdekı canavarlarda zorlanırsın unıqdede oyle. ama ful ınt bovdakı durum nedır pvpde de olsun kasarkende unıqdede olsun mag ve ph atak nerdeyse esıt oldugu ıcın karsıdakı çar yada canavar ne giyerse gıysın kim olursa olsun farketmez vurdumu oturtur her çara nerdeyse eşit derecede atak yapar. yani ful ınt bovdan stafcı gıbı yuksek ataklar bekleme ama dengeli ataklar bekle her cisme yüksek atak yapar ama bir yere kadar.
  diceklerki ful ınt bov crt vuramaz o da kulliyen yalan hiç farketmez diğer bovlar ne kadar crt vuruyorsa ınt bovda o kadar crt vurur.
  2-diyeceklerki ınt bov garment giyer oda kulliyen yalan denemesi bedava. ınt bov kesinlikle armor giyer niye:
  benim ınt bovumda armor nova set var +4 sıkıller 100 de max ph defans 2174 mag defans 3800 kusur gayet dengeli hatta mag defans fazla bile demirden olsa onu giydirecem ph defansı dahada artırmak için. ful str garment giyen çardada bu degerlere yakın defans var. hybırd carlar pro giymeli karısıkda giyer hybırdlıgın durumuna gore str ınt nereye yuklenmişşe artık, nüker svord sheld çar yapmıyoruz ınt bovcu yapıyoruz fark burda.
  3- sikillere gelince pacheon zaten ana sikil tartısmıyoruz. bir mesele var ınt bovcu mag atak yapıyor daha cok mag atagıda artırmak ıcın ligt acıyoruz ki mag bufuyla atagı ıyıce artıralım, oda yanlıs hatırlamıyosam 54 68 77 88 102 lvl lerde uplanıyor 88 den 102 ye kadar nerdeyse uplama yok yani ligt acacağızda bi yere kadar ondan sonrası bize cok faydalı degil 54 de bufla mag atagı %15 artırma bufu var 88 de %18 olması lazım 102 de %19 yada 21 mıydı her neyse. kısaca bize lıgt 54 yeter kosmada % 55 pary ratıoda 50 deger kadar eklendi. ful ınt bovun zayıf noktası hp nın az olması 19 20 k kadar hp var 100 lvlden sonra bıle ıtemler fb iken, bize hp yi az goturen sıkıle yanı colda snov shelde ana bufumuz olmasını soyluyor mecburen cold acacaz cold acınca ph defans alacaz ve snov sheldle hpden degıl mpden goturecez aldıgımız atakları burda bir tercih meselesi var el yakma işi cold gerçekden en kullanışlı el yakma ımbuesi bunu tercihe göre 100 110 gidebildiği kadar artırabilirsiniz gayet güzelde olur. ben boyle yapmadım onun yerine coldu 56 da bırakdım ayrıyeten yere buz cakma sıkılınıde acdım kı sıkıya gelince etrafımdakınlerı dondurayım bana nefes amak ıcın sure kazandırsın cold el yakmadan gelen dondurma efektinin etkisini yapması için, fireyi max yapdım nükleride acdım el yakmada fire mag defansıda artırdım ph atagıda artırdım, toplamda(spearcı gibi nuklerden yüksek degerde atak yapıyor).
  en az sp ıle sıkıllerı en verımlı sekılde acdım snov sheldım var %44 etrafımdakılerıde donduruyorum yere buz cakma ıle ph defans sıkıllerındende yararlanıyorum, ligtingdende kosma %55 var %15 mag atagımda artmıs durumda 50 kadarda pary ratıo geliyo buf ve pasıf buflardan, firedende el yakma fire yuksek damage yapıyor cok bi işe yaramasada yakıyor ph atagım %19 artmıs durumda mag defans bufuda acık. kısaca cold 56 ligt 54 fire max pacheon max olunca max atak artırma bufların acık oluyor %15 mag %19 ph atak artırma buflarımız var biz zaten ph mag nerdeyse esit vuruyoruz, iyi düşünün toplamda %34 atak artırma bufu eder bu yuzde 40 da olabilir cold acmazsak ama o zamanda defansımız cok zayıf kalır peki fireden vazgecersen sadece %19 mag atak bufumuz olur 34 nıre 19 nıre ligt acmazsak defansımız saglam ama atagımız düşük olur en verimli taktik bana göre benim taktik cokda memnunum nerdeyse tum degişik varyasyonları denedim.
  sonuc olarak kasarken str bov car yatar ınt bov car snov acıkken hayatta yatmaz, ilginc bir durumda var gözlemlediğim kimden olursa olsun snov kapalıyken bile diğer carlara göre daha az darbe alıyor, en zayıf noktası hp nın dusuk olması ama kolay kolay yatmıyor, pvp de ise daha dengi bir cara neyci oldugu onemli degil deviren cıkmadı snov acıkken tabi. ınt bovcu dandik olmaz sikiller saglam ıtemler saglam oldumu başka cara gerek yok her ne amacla kullanacaksan farketmez, karakteri tarif eden şey bu zaten kim gelirse gelsin farketmez hepsiylende eşit derecede mucadele eder.
   
 10. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  bu kadar uzun yazıldığına göre vardır bir bildiğiniz diyip paylaşımız için çok teşekkür ederiz :muck: