Arkadaslar yenı actıgım ınt bow carım acaba:
1) Full int mi olması gerekır.
2)Yoksa 80 den sonra str mi vereyim :?:

bencede olmaz çünkü skilleri 70te bana göre 90a kadar olsaydı süper olurdu bide benim için en kötü build Cold Lighting 2 tane adam akıllı nuke var ama blade skillerinide açarsa orasını bilemem :))

Wax Whine demiş ki:
Kaç kez söylüyorum; Private serverlarda int bow olmaz diye. Dinletemiyorum ki lafımı kimseye :?
+1 :thumbsup:
Full str fire bow olun beyler
Pvp serverde int bowlara tek çekenler var.. :wink1:

INT BOW'u oynamayan güzelliğini bilemez,90 Lvl INT Bower'ım,85+5 FB Bow ve 84-88 +3 FB Female Pro set'im var,Rocky'e nerdeyse tek atıcam,Devil arrow ve Lion Shout ile ölüyor,int bower oynamayan bilemez nasıl bi karakter olduğunu,inadına int bower :wink1: :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
17nfs1905 demiş ki:
INT BOW'u oynamayan güzelliğini bilemez,90 Lvl INT Bower'ım,85+5 FB Bow ve 84-88 +3 FB Female Pro set'im var,Rocky'e nerdeyse tek atıcam,Devil arrow ve Lion Shout ile ölüyor,int bower oynamayan bilemez nasıl bi karakter olduğunu,inadına int bower :wink1: :D
Sen int bow oynamışsın ve int bowu güzel sanıyosun :wink1: Rockylere tek atmak marifet değil. Uniquete işe yarayabilir belki ama pvpde ayakta durabilirmisin ? Eğer sjsrodaysan 1-2 ay sonra görüşelim seninle bi. O zaman göstericem sana ne kadar berbat bi char buildi olduğunu.

İnt Bow açıcaksan pwp gitmiyceksin hiç full unique gidiceksen int bow uniquede iyidir ama setini iyi yaparsan pwpde tek yemezsin benim int bow charım war hem pwp yapıyom hemde unique bir sorun yaşamadım tavsiye ederim int bowu

bence sjsroda full inte gerek yok çünkü serverde bazı şeyler etki etmiyor.Mesela Bicheondaki 14 level skilli çalışmıyor...Dolayısı ile STR olmak yararına olacaktır...

komiqadam09 demiş ki:
bence sjsroda full inte gerek yok çünkü serverde bazı şeyler etki etmiyor.Mesela Bicheondaki 14 level skilli çalışmıyor...Dolayısı ile STR olmak yararına olacaktır...

orda dur.
nasıl çalışmıyor?
göreceli sanırsam..evet öyle..
o skillin maxlanmış hali %70 phy absorb ediyor.
2 sun glavienin birşey yapamaması demek bu bladera.

Wax Whine demiş ki:
Kaç kez söylüyorum; Private serverlarda int bow olmaz diye. Dinletemiyorum ki lafımı kimseye :?
üstüme parayla full sun +10 cekiyim senden 10 tane gelsn. xD

İnt Bow olur ama nasıl Olur 70 üstü skillerin gelmesi gerek 70 lvl skillerine kdar int bow pwpde itemleri (sun +10 set ) olmadıgı sürece ki olsa bile Str Bir (+7 Normal Yada sun sete) Builde dayanabilcegini sanmıyorm ama İnt Bowla Oynadm Arkn Char aracılığıyla Uniqte Mükkemmel Bir yapılandırma Ama Privatede uniq bile kolay alamayabilirsin 70 skillerine karşı +10 sunlu adamlardan :wink1: Katılıyorm Privatede int bow olmaz olursa cok masraflı we yeterli olmaz.

Wax Whine demiş ki:
17nfs1905 demiş ki:
Sen int bow oynamışsın ve int bowu güzel sanıyosun :wink1: Rockylere tek atmak marifet değil. Uniquete işe yarayabilir belki ama pvpde ayakta durabilirmisin ? Eğer sjsrodaysan 1-2 ay sonra görüşelim seninle bi. O zaman göstericem sana ne kadar berbat bi char buildi olduğunu.
İnt bow pvp ye önem vemiyenler içindir.Sürekli unique kesmek için private serverlarda int bow açılıyor

Yukarı Alt