Merhaba arkadaşlar.Değişen nuker yapılanması ile chinese karakterlerin de avantajı bir hayli arttı.Ancak skiller konusunda ne yapsam charın yapılandırmasını değiştirsem mi yoksa iyi mi bilmiyorum o yüzden yardıma ihtiyacım var.Şuan Lıght 89 cold 89 fire 89 (lvlimde) bicheon u ise 76 da bıraktım. Kasarken malesef fire ve lıghtsız olmuyor.Coldun da verdiği defans malüm.bicheon ise pvp de ancak işime yarıyor.Sizce ne yaparsam daha iyi olur. bicheon u da lvl ıme ceksem mi ? Bu sefer diğer skiller ezık kalacak. Lıght cold fire suan FF.

Zaten maksimum levele geldiğin zaman fulleyeceksin, bence PvP yapacağına komple level kasmaya asıl :)

Bu mesaj TWEETY rumuzlu uyeden alinti yapildi
TWEETY demiş ki:
Zaten maksimum levele geldiğin zaman fulleyeceksin, bence PvP yapacağına komple level kasmaya asıl :)
Aslında benimde aklıma yatan bu zaten 7/24 botta char kasılıyor 105 den sonrada sp caveye giderim zaten:)

Ben Aquariıs'ta kasıyorum Sword Nuker ama silaha hiç skil vermiyorum...

Henüz pvp yapmadım ve sadece kasıyorum ve atack skillerini maxlıyorum. Sana da onu tavsiye ederim... eksikliğini hissetmiyorsun silah skillerinin yoklugunu...

Yukarı Alt