LeaDeR_ demiş ki:
TheGamee demiş ki:
sagopa diss yapamadığı için disse karsı o yüzden :) ama fuat adam canlı yayında sagopaya diss atıcak kdar cesaretli biri o yüzden fuat 4ever
sago diss yapamadıgı içinmi karşı diss e hıh ben buna sadece gülerim be dostum sen sagonun cezaya attığı Disstortion_EP i duymadın yada dinlemedin hiç sana onun hakkında biraz bilgi vereyimde sago diss yapmayı biliyomu bilmiyomu öğren bu Disstortion_EP yaklaşık 24 dk (buna ilginizi çekerim 24 dk nerdeyse yarım saat) ve 4 dölümden oluşur 1.bölüm sadece sago 2. bölüm kolo ve sago ve 3. ve 4. bölümde Kuvvet Mira grubu (Mozole Mirach &Zet &Sitem Depresif & Raffine &Kolera & Sagopa Kajmer)dur eger dinlemediysen hala dinle ve diss tmm mı :thumbsup:
Resimler Aynı :lol:

Ya bırakın Allah aşkına. Sagopayı tek geçerim. Onun sözlerindeki mana hangi rapçide var? Sagopa diss atamıyormuş. Bunu sagopayı ve Türkçe Rap'i iyi bilen birine söyleyin size bir taraflarıyla gülerler. Sagopa'nın Ceza'ya attığı dissleri hiç mi dinlemediniz? Sago'nun dissiyle noktalandı o son dissi attı ve ateşkes yapıldı. Ceza tek trackle diss atarken Sagopa ona çok kısa bir sürede albümle cevap verdi :wink1:
Neyse uzatmaya gerek yok zaten bilen biliyor Sagopa'yı...

fuat kimki ?almanyaya her gidip gelen başımıza rapçi kesilior yok öyle şey rap bence ortada birine bam güm diss atmak deildir sago kadar anlamlı akıcı ve etkileyici lirik yaza bilen birisi varsa buyursun gelsin

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Yaw Bnde Bi Ara Sago Dınlemeye Baslamıstım..Sonra Playback'ci Oldugunu Ogrendım..Onu Bıraktım..Banu Alkan - Hulya Avsar vb ( Sesi Olmayan Sarkı Soylemesı Studyo Mucızesı Olan Kısıler )
Kişilerde Playbackci O'da..Bunlar Sadece Agız Oynatıyor..Ama Sagonun Sarkılarını Cok Begenıyorum...

Abi Bence böyle Bir Karşilaştirma Bile Saçma

Açilmasi bile hata

'karsılıksız hiç bir eylem yapmazsınız
takmazsınız Fuat kan kussa ( anneee! )
ben kızılcık surubu içtim diye
izninizle efendim ( ye ye ye...) '

Bu dizeleri yazan Adam ile

'Toprakla aramdaki mesafe kadar hayat değil uzun
Adiler yoluma tuzak kursun, geri teper her efsun
Yunus un gözleri kara bulutlarla dolsun
yok elinde Sabırdan Öte bir Kozun Yunusun'

Dizlerini Yazan insanlari Karşilaştirmak Akillica olmasa gerek

Herhalde Sözleri Yazarkende Playback Yaptığını idda etmiyeceksiniz ?

Lan sıfatsız kişilik ben burda onların ikisininde iyi birer sanatçı olduğunu söylüyorum senin mercimek beynin algıladığı şey budur ben ikisini karşılaştırmıyorum ikisininde ne kadar başarılı işler çıkarttığını söylüyorum.

Hakaret Etmeden Önce ;

Önce Bir Açtiğin Başliğa Bak Onu Algılama Kapasitesine Sahip olup olmadığını Düşün Tabi Yapabilirsen Sonra Gel Bana Hakaret et

'Fuatmı Sagomu Diyenlere Son Nokta'

Bu Bir Kıyaslama Cümlesidir

Fuati Sago ile Kiyaslar ve

Ben burada istediğim yorumu yapabilirim Kimseye HAKARET ETMEDİĞİM SÜRECE

Bu arada Kişiliğin Hakkında ;

10 Yaşında Daha Rap in Ne olduğunu Algılamadan SIRF KÜFÜR İÇERDİĞİ için Rap Dinleyenlerden olduğunu Düşünüyorum..

Bundan Sonra Birine Hakaret Etmeden Önce Kendi Postlarini oku O kişiye O laflari Deme hakkı vermişmisin vermemişmisin

Herkese İyi Aksamlar İyi Forumlar

Bak 'Fuatmı Sagomu Diyenlere Son Nokta'
bu cümleyi herkes ayrı yorumlar ben burda ikilemde kalanlar için bu konuyu açtım sen kıyasla anlayosan o başkadır.

Ben senin kişiliğinin bile olduğunu zannetmiyorumki yorum yapıyim.

onu bunu bilmem sago nun fars edebiyatını okuduğunu duymuştum gerçekten son derece edebi yazıyor ve söylüyor fakat bence sagonun yaptığı tam olarak rap değil adam kendine bir tarz oluşturmu onda ilerliyor

Yukarı Alt