Valla bu aralar Sagopa KAJMER-Fuat ERGİN çatışması süper sürüyo en sevdiğim diss...

Ceza:C Kolera:K Ayben:A

C:1.58 boyun biraz cadoloz...
K:2 eksin söyledin 1.60 karından uzun boyun...
A:2 eksik söyledin kuzum 1.62 senden uzunum... süper ya :mrgreen:

betler ben şöle bişe demek istiyorum rap sadece beat we flow demekse sago hepsinin ... ama adamın hiç freestyle ını gordunuzmu ne bilim...ben ikisinide dinlerim ama fuat daha iyi bnce...

Wicked

Game Designer
LoneLyWaLker demiş ki:
İkisininide bilmiyorum türleri ayrı gibi nasıl kıyaslama içine gidebilirsinizki.
KoRn la muse yi veya Metalica ile Green Day'ı veya SlipKnoT la Anathemayı kıyaslayabilirmisiniz Confused

bilmem =)

Muse la kimseyi karsılarstırmam ama
kendisi sordu cvpladık =)
Muse 'a tek bi sanatçı karsılastırlmaz ayrı bir tarzı var tarzı olan her zaan için 1 numaradır
Cool

yellpaze demiş ki:
LoneLyWaLker demiş ki:
İkisininide bilmiyorum türleri ayrı gibi nasıl kıyaslama içine gidebilirsinizki.
KoRn la muse yi veya Metalica ile Green Day'ı veya SlipKnoT la Anathemayı kıyaslayabilirmisiniz Confused

bilmem =)

Muse la kimseyi karsılarstırmam ama
kendisi sordu cvpladık =)
Muse 'a tek bi sanatçı karsılastırlmaz ayrı bir tarzı var tarzı olan her zaan için 1 numaradır
Cool
Anathema dene headbang2ft9 Rock metal müzik bölümünde var xD

Yaw Fuat ERGİN ailesini küçük yaşta kaybetti adamın şimdi bi grubu yok ama Sagonun karısı vs. var kimseden korkmadan Rape devam ediyor biliyorum bazılarınız içinden "sea*tear Fuat mış" diyor ama kim nederse desin ölümüne FUAT çııyım

FUAT ERGİN BATI BERLİN WİR HABEN ! ALLES

Hocam sagoyu dizide reklamda göremiyorum diyosun Fuat'ı pusatta gördük resmen kendini rezil etmiş neyse onu geçtik bi programda Fuat ve Emre boys anılar diye bi guruba canlı yayında diss atmışlardı bu gurubun şarkıcılarıda programda bu Fuat'a giriştiler Emre Fuat'ı korumak istedi oda boys anılara daldı bu sefer Emre'ye girdi adamlar ama Fuat sadece izledi gidip Emre'yi korumaya çalışmadı bu olaydan sonra artık ne Ceza takıyo Fuat'ı nede başkası hani şu Kadıköy Acil dediğimiz gurup varya Ceza'nın tayfa işte onlar silmişler Fuat'ı sanırsam neyse senin konuya gelelim Fuat ve Sago demişsin ikisini karşılaştıramassın bile Sago açık ara önde gider ben Sago'cu değilim ama fikrim bu Wink

sen diorsun ki sagopa KAJMER rekramlarda filan oynamıor ... çünki adam REPci ... Fuat rep yapamadığı için reklamlarda oynuyorsa o başka Rolling Eyes

Yukarı Alt