Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Seçiniz...
Dostlar günaydın, gece vardiyasında olduğumdan ofiste sürekli oyunun editi ile uğraşıyorum.
Ben uğraştıkça bi yerden bişeyler çıkıyo :D

- ilk sorun;
Smc'den FTW için kayıt saatini ayarlayıp tüm exe'leri kapatıp açınca FTW npc'sinde saat ve zamanlamam doğru olarak gözüküyor.
FTW başlama saati ile ilgili ayarlamayı yapınca (bitiş tarihini 2020 ve 2030 yapmama rağmen) NPC'de saat güncellenmiyor. Bununla kalmayıp, belirlediğim saattede savaş başlamıyor. Kale'de bug varmı diye test edecektim, savaş başlamadığı için bi türlü kaleye giripte test edemedim.
(Savaş saatini başlatmadan GM çar ile kaleye nasıl girip Tower'ları, Kapıları atak yapıp test edebilirim?)

-ikinci sorun;
Gerçi buna sorun demesemde olur ama sıkıntım şu. Npc'ye ekli olan itemlere Blue ve Stat ekledim.
(Mediada düzenleme yapmadığım için reverse atınca güncelleniyorlar ama çalışıyolar yani sorun yok. summer1:)

GDF NPC'lerde ekli olmadığı için RefPackageItem ve RefPricePolicyOfItem tablolarına GDF 'yi ekliyorum.
Vermesini istediğim blue değerlerininde MagParam 'larını ekliyorum GS'ye res atıp itemi konsoldan droplayınca Blue'ler iteme eklenmiyor.
Hangi tabloya MagParam değerlerini yazmalıyım ki item'i droplayınca yada oyuncu Web Item Mall 'dan satın alınca itemde blueler gözüksün.

@Collapse @Tweety @sarkolata
:curtain:

Takımı
Seçiniz...
Uyanmadınız mı daha looooooooooow :D

Uyandık işimiz gücümüz sensin. Burası vsro files destek hattı değil. Sana daha fazla yardımcı olmayacağım. Yardım istediğin adamlar bunları çözene kadar saçı ağarmıştır belkide.

Her konuda herkese destek veririm ama böylesine değil.

Belkide yabancı forumlardaki gibi skype adresi bırakıp "10 liraya çözerim" mi yazmalıyız?

Takımı
Galatasaray
Uyandık işimiz gücümüz sensin. Burası vsro files destek hattı değil. Sana daha fazla yardımcı olmayacağım. Yardım istediğin adamlar bunları çözene kadar saçı ağarmıştır belkide.

Belkide yabancı forumlardaki gibi skype adresi bırakıp "10 liraya çözerim" mi yazmalıyız?
:bitch:

Takımı
Seçiniz...

Yok kardeşim estağfurullah, bilgilerinden 3-5 ayda bir çok şey öğrendim. Her yaptığım editte dua ediyorum inan ki ama bu tavrın cidden hoş değil. Ö.M'den durumu bildirebilirdin burda rencide eder gibi. Fark etmez 10 liranı vereyim söyle. 10 liraya kadar düşüp bu kadar laf edebiliyorsan harbiden helal sana.
Kimse anasının karnında öğrenmedi bu işleri, bildiklerinide mezara getirmeyecek. Sen işime yarayacak şeyleri söyledin bende kendimi ilerlettim, takıldığım konuda yine sordum yine işimi çözdün ama bu tavrın inan ki hoş değil. Mevzu 10 liraysa Ö.M'den hesap numaranı atabilirsin sıkıntı yok. Konuyuda silebilirsiniz.

Yanlış anlamışssın tavrı hoş olmayan sensin. 10 liran cebinde kalsın ben istemediğim kimseye yardım etmek zorunda değilim. Şimdiye kadar sorduğum bütün sorular gibi bununda cevabı daha önce yüzlerce kere verilmiştir. Arama yaparak bulabilirsin.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt