Admin , mod , global mod , elegzıglee ya bi notum olcak :::::
Arkadaşlarım abilerim Lütfen bu konuyu silmeyin taşımayınız kilit yapınız

Char name: FrozenS
Server : Sparta
lvl: 45
Tur: FULL STR GLAVİE BUZCU

beyler benim üstteki özellikte bir charım var ben burda takılırken çok dikkatli olmama rağmen bir bot yüzünden Charımımn şifresini biri öğrendi. ilk girdiğinde etrafı kovacan etmiş ikincide salı günü server yenilemesinden sonra girip pk etmiş ve kolluğumu düşürmüş, üçüncüde 9 lvl pk etmiş kurtulmak için baya uğraştım dördüncüde ise son noktayı koymuş (Soymuş ) bide dalga geçmiş bi tek sırtımdaki hutnerliği ve bankanın ilk 4 sayfasını almış (5. sayfada elementler vardı) Ha diyeceksiniz sen salakmısın neden şifreni değiştirmiyorsun Sorun orda Ben genellikle çok site gezerim ve hacklenmemek için veya çalınmaktan kurtulmak için gizli yanıtların hepsini sallarım bunuda onlar gibi yaptım ve salladım ama hata ettim ha diyeceksiniz zaten 45 lvlmişsin baştan a fazla yüksek değilmişsin diye ama ben zamanımı boşa gittiğine yanıyorum Elimde zar zor aldığım 42+4 süper bi glavie vardı sonra üstümdekiler +2 den aşağı yoktu ve bide yeni 0 dan aldığım bi it vardı isimsiz 40 edip satacaktım ama bu pezeveng hepsini almış üstelik pazar günü doğumgünüm gece yatamadım o şeref... in yüzüne buda o bana soyana notum:::::

Ne kadar adi ve aşşağılık bi insanmışsın beni pk ettin tamam dedik 2. pk ettin onada katandım ama soydun soğana çevirdin
sende hiç utanma yokmu lan adam kalp olur olum kalp senin yüzünden o kadar zamanım boşa gitti

adminlerim buna benzer bi konu açmıştım ama hemen silinmişti içinde küfür olduğu için nolursunuz bunu silmeyin kilitleyin ama silmeyin lütfen!!!

Zor bi durum çok geçmiş olsun kardeş ama burdan bizim onayımızdan geçen bi bottan olduğunu sanmıyorum lütfen modlar onay vermeden dosya indirmeyin. Cool

Normalde sizin tavsiyeniz olmadan indirmiyorum ama o kişi farklı kullancı isimleri ile çalışıyo diye yazmışdır diye tahmin ediyorum

A

Anonymous

Guest
Çok geçmiş olsun kardeş....

Benimde Şu an cillop gibi elinde 72+7 sword +5 kalkan +4 full seti olan 80 lv bi çarım olacaktı ama hacklendi ... Crying or Very sad Crying or Very sad

Çarının soyulmasına gerçekten üzüldüm, ancak bu olayın yaşanmasında % 90 sen suçlusun. Gizli yanıt konusu her account'ta çok önemlidir çünkü bu senin tek anahtarındır. Aynı şekilde Athens'de 64 lvl (full str blader) bir çarın başına da benzeri olaylar geldi. Gizli yanıt'ı sallama olduğu için şifresi değiştirilemedi ve sonuç yine hüsran.

Bence en kısa zamanda sallama olan diğer cevaplarını, unutmayacağın ve soruyu gördüğün anda hatırlayabileceğin, soru ile alakalı olup başka hiç kimsenin tahmin edemeyeceği cevaplarla değiştir.

Bu postu okuyan tüm arkadaşlara sesleniyorum. Üyeliklerinizde sallama gizli yanıt kullanmayın. Çünkü yukarıya da yazdım: bu sizin tek anahtarınız. Her kapı açık kalabilir ama bu hiç kilitlenmeyeceği anlamına gelmez. Kilitlendiği zaman da anahtar olmadan açamazsınız. Saygılar.

Yukarı Alt