arkadaşımı friende ekliyip Messenger bölümünden konusmak istiyorum dedim ama add friend dediğimde arkadasmnn nicki yazıyorum kbl etmiyor sorun nerede?

resim

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Oyunda genel bir hata vardı, yeni patch gelince düzeldi mi bilmiyorum hiç denemedim ama devam ediyorsa sorun sende değil herkeste var.

Toxicated demiş ki:
Oyunda genel bir hata vardı, yeni patch gelince düzeldi mi bilmiyorum hiç denemedim ama devam ediyorsa sorun sende değil herkeste var.
resmi burda hatanın bu arada elite moderator diye bsy var ne işe yarıyor o ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
brk60 demiş ki:
Toxicated demiş ki:
resmi burda hatanın bu arada elite moderator diye bsy var ne işe yarıyor o ?

Elite Moderator : Normal Elite 'den daha çok özelliğe sahip, oyun başına %5 fazladan EXP & GP alıyorsun. Oyunda 1 yerine 2 özellik kısıtlayabilirsin. (Örn : Shotgun ve Sniper)

[/quote]

Elite Moderator : Normal Elite 'den daha çok özelliğe sahip, oyun başına %5 fazladan EXP & GP alıyorsun. Oyunda 1 yerine 2 özellik kısıtlayabilirsin. (Örn : Shotgun ve Sniper) [/quote]

Yanlışınız var.... Elite Değil Super eliteyi açıklamışsınız...

Elite Moderator : Oyunda istediğiniz kişi belirli kurallarla atabilirsiniz.

Super Elite Moderator : Normal Elite 'den daha çok özelliğe sahip, oyun başına %5 fazladan EXP & GP alıyorsun. Oyunda 1 yerine 2 özellik kısıtlayabilirsin. (Örn : Shotgun ve Sniper)

Yukarı Alt