Merhaba, ben "Friday Kiss Dance Hk." konusu yüzünden bann yiyen Prestij,

viewtopic.php?f=5&t=97815&hilit=

Belki yine hemen sert çıkar silersiniz bunuda engellersiniz ,belkide okursunuz bilmiyorum.

Açtığım konuya "Sn. EXL yetkilileri," yazarak nazik bir şekilde başladım ve hala üslubumu bozmuyorum,

çünki ben sizin davrandığınız gibi 10 yaşında bann la manla korkutulacak bir çocuk değilim.

Hayatımda hiçbir forum sitesine bu kadar ilgi göstermedim, katılımda bulunmadım,

genelde tek yaptığım bişeyler indirip unutmaktı, bende bir programcıyım ve sitenizin algoritmasını,

hiyerarşisini çok sevmiştim. Okan bey in tavsiyesi üzerine Deneme Mod. oldum, 3-4 haftada kendimi gösteremeden "Friday Kiss Dance Hk." durumuna düştüm, ve bu konudan uyarılmadım,

herşeye rağmen tek istediğim birşeyler yapıp faydalı olabilmekti. Ama malesef bazı yetkili arkadaşlar varki

inanın havalarından geçilmiyor. O kadar sert davranıyorlarki dinlemeye gerek duymadan direkt bann.

Majestic
arkadaşımız sağolsun anında bann dedi düğmeye bastı, gerekçeside sanırım birden fazla hesabım olmasıymış, yanlış demiyorum bir hesabım daha vardı stig1453 ama siteye ilk üye olduğumda bu kullanıcı adını almış tım. Sırf siteye yakışır bir kullanıcı adım olsun diye 1 tane daha aldım. Sanırım gerekçesi buymuş. Oysaki benim amacım sadece bilgi almaktı, çünki kimse PM lerime yanıt vermedi, ufacık bir açıklama yeterdi, mesela "güvenlik ve sitenin devamı açısından mümkün değil" gibi... Benden sonrada konuşanlara çok sert çıkışmışlar.

Anladığım kadarıyla üst yetkililer anında zıtlaştıkları kişileri damgalıyor. Majestic : "İtiraz etme itiraz ettiğin üyelikte ban yer." arkadaşlar bu nasıl bir uslup ben anlamadım, kendisininin seviyesinede düşmek istemiyorum, hemen aradan artist gibi çıkıp bunu yapması hiç hoş değildi. Yorumu sizlere bırakıyorum...

Herşeye rağmen yolunuz açık olsun, küfürle ayrılmak istemem, herşeye rağmen amacım insanlara azda olsa ayna tutmak, yeni üyelik alıpta kendimi kandırmayacağım, bol şans....

Yukarı Alt