Bir gün Temel,İtalyan ve Fransız fren testi yapıyorlarmış.İtalyan Ferrari ile duvara 1cm kala durmuş. İtalyan: Benim arabamda ABS var demiş.

Fransız Audi ile duvara 1mm kala durmuş. Fransız:Benim arabamda ASR var demiş.

Sonra Temel Doğan ile duvara geçirmiş.Temeli kan revan içinde arabadan çıkarmışlar. İtalyan ve Fransız:Senin arabanda hangi fren sistemi var demişler.

Temel:Benim arabada ASD (Anasını Satsan Durmaz)sistemi var demiş.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kobe demiş ki:
berbat fıkralarına ne zaman son verecen
Eleştirme biçimimize ve üslubumuza dikkat edelim. Kişinin fıkralarını beğenmiyorsanız girip okumak zorunda değilsiniz.

hatta bana diyordu toplu aç bir çoğumuz oraya girmeyiz herkezin fıkrasına aynı yorum iyide olsa kötü de olsa bunun yorumunu istemem

guzel bu fikrayi biliyordum ama çook eskiden diyeyim tekrar hatırlatman güzel oldu sağolasın nezaman o ASD aklıma gelse ayda yanyana görsem isteksiz olarak gülüyorum :D

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Kobe demiş ki:
Beğenen Beğeniyor Demın Arkadasın Yazdıgı Bır Fıkra Vardı
Temel Ters Yone Gırmıs Radyodakı Adam Bır Kısı Ters Yonde Degınce Temel Kendı Kendıne Ula Usagım 1 Kısı Degılkı Hepsı Ters Yonde Demıs

Sende Burdakı Gıbı Olmus Adam Emek Harcayıp Koyuyor Gulen Guluyor Gulmeyen Yorum Yazmıyor Veya :roll: Bu Isaretı Koyuyor Ama Igrenc Berbat Kımse Demıyor Sen Fıkra Konusu Acta Gulmekten Kopart Bızı O Zaman Berbat Demeye Hakkın Olur :byes:

SePPeKu :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :muck:

Fre3sTyLe demiş ki:
Kobe demiş ki:
Beğenen Beğeniyor Demın Arkadasın Yazdıgı Bır Fıkra Vardı
Temel Ters Yone Gırmıs Radyodakı Adam Bır Kısı Ters Yonde Degınce Temel Kendı Kendıne Ula Usagım 1 Kısı Degılkı Hepsı Ters Yonde Demıs

Sende Burdakı Gıbı Olmus Adam Emek Harcayıp Koyuyor Gulen Guluyor Gulmeyen Yorum Yazmıyor Veya :roll: Bu Isaretı Koyuyor Ama Igrenc Berbat Kımse Demıyor Sen Fıkra Konusu Acta Gulmekten Kopart Bızı O Zaman Berbat Demeye Hakkın Olur :byes:

SePPeKu :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :muck:
:!!&%&!

Frestyle abi :muck:

Herkes aynı şeyi diyor yazma artık bizimde paylaşmaya hakkımız yok mu ? :!!&%&!

Yukarı Alt