XERO arkadaşımız konuyu daha önce sadece download ve tanıtım açısından vermiş fakat ben buna dahil rapid premium kullanıcılarının nasıl liste yapacağını anlatmak istedim

Programi burdan indirelim
Yeni sürümler çıkacağı için link illa ölecektir: Resmi sitesi burda :http://www.freedownloadmanager.org

1-) Programda türkçe dil desteği mevcut.Kurulum bitince karşımıza Optimizasyon Sihirbazı gelecek.Ordan internet hızınızı seçersiniz.
2-) Seçenekler >> Araçlar >> Site Yöneticisi menüsüne geldiğimizde karşımıza gelen ekranda Tüm Parolaları Sil diyoruz. (Parola zaten kayıt etmedik demeyin,silin (lütfen :wink1: )

Bahsettiğim şey bu
- Resim Silinmiş.​

3-) Sonrasında Sol en üstte bulunan + işaretine tıklıyoruz karşımıza çıkan pencerede link kısmına herhangi bir rapid linkini yazın,KULLANICI ADI VE PAROLASI GEREKİYOR kutusunu işaretleyin,kullanıcı adı ve parolasını bana göstermeden yazın :P ve OK'e tıklayın.
Demin bu kısmı anlattım.
- Resim Silinmiş.​

Buraya kadar,şu an rapid parolamızı kaydettik.

Peki link listesini nasıl ekleyeceğiz ?

4-) Bilgisayarınızın istediğiniz bir yerine bir metin belgesi açın.Benim tavsiyem masa üstü :P
Metin belgesinin içine rapid linklerini yapıştırın.

Bi linki yapıştıramıyorsan ben sana ne deyim.Al sana resim bakarak yap :P
- Resim Silinmiş.​

5-)Dosya,Al,Url Listesi Al diyoruz.

Beri bak Url listesini al olayının resmi burda :P
- Resim Silinmiş.​
- Resim Silinmiş.​
Free Download Manager'da 3 ayri trafik tipi var.Bunlari kendiniz belirleyebilirsiniz.
Seyrek,Orta ve Yoğun kip.
Seçenekler >> Ayarlar >> Ağ dediğinizde bu trafik tipleri ile ilgili düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Diğer download yöneticilerine nazaran gerçekten çok güzel verim alabileceğiniz bir programdır.
Premiumcular hadi iş başına :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt