İstersen Paralı bot kullan Razz hala anlayamadı bu konuyu millet ister paralı kullan ister parasız 2 sindede banlanma risk in aynı ama silk alırsan adam senden para kazandıgına gore seni banlamıyacaktır belkide bi yere kadar bende bilmiyorum ben lwl 1 den beri kullanıyorum bot daha bir kere bi sorun la karsılasmadım Tbot for ever Razz lwl 76 yım... Anladın umarım bu arada 600 silk aldım bugune kadar

Jigsaw

Aileden
Beyler bi seferde 500 silk alıp bırakmayın paypal ile falan alıyorsanız 50 50 küçük küçük alın lazım oldukça bence bu ticaret mantığına göre adamların banlanma şansınızı daha da azaltır sürekli olduğu için.

banda beleş bot paralı bot ayrımı yok fakat beleş bottan hack ihtimali daha yüksek tabi , ban olayına gelince çok çok aksakmadan düzenli 100-150 silk alırsan banlanmazsın.

A

Anonymous

Guest
LVL 68 im ve hala banlanmadım lvl 18 den berı botterım kahvekeyfi en free sinden :mrgreen:

ben 2 gün kullandım birisini gece annem kapatmış :lol: kapatmasaydı banlanccaktım o yüzden anneme tşk ediyorum :) cuma gecesi bırakmayın bence

pfffffff

Aileden
banlanma olayın botun free veya ücretli olmasıyla bir alakası yok!!!!! anlayın artık Sad

banlanma olayı bot kullanıpta silk almayanlar içindir
daha doğrusu çok nedenden dolayı ban atarlar ama silk almadan bot kullanırsanız 40 45 arası %99 banlanırsınız

Bellatrix

Öğreniyorum
ben athens serwerinde 77 lw im 2000 silk aldım şu ana kdr çara her ayda düzenli olarak alıyorum 6 kere gm ye yakalandım banlanmadım adam para kazandığı kapıyı kapatmak istermi :lolmuch:

bence banlamak kolay bısey deıl o kadar emek verıyosun bısey alsanda almasanda sana baya bı musade edıyolar galıba cunku ben 1 lvlden 60 lvl e kadar hıc bısey almadım :lol: 1 silk bile :mrgreen: oynuom kımsenınde bısey dedıgı yoq :mrgreen: ben oyuna para vermek zorunda deilim oyunda para ver oyna dıye bı kural mı var yoo e daha ne :mrgreen: takılsın gıttıgı yere kadar Wink ınceldıgı yerden kopsun :mrgreen:

Paralı-parasız botla banlanma riski değişmez , aynıdır.
Hadi diyelim ki JM paralı-parasız bota göre ayırım yaıyor , peki nerden anlayacak paralı mı yoksa parasız mı kullandıgımızı ?
Zaten parasız dediğimiz genellikle cracklerle kullanıyoruz , ya da tbot gibi bazen açık verince çoklu bot yöntemlerine dalıp programsız bile crack yapabiliyoruz xD
Banlanma ihtimali paralı - parasız bot kullanımına göre değişmez , silk alıp almamaya göre değişebilir extraokk

100 Silk Aldım..
5 Aydır Kullanıyom

Silk almadıklarımdada Kullandım

Banlanmadım Hiç...

+Allah korusun...

bunun silk almakla alakası oldugunu sanmıyorum 70 lvl im paralı bot hiç almadım ama nadiren silk alıyorum en son 1 hafta önce aldım birsey cıkmadı adamın üzerinde az silk tutuyorum ama ne olur ne olmaz :lol: bakar insafa gelirler belki

Yukarı Alt