Delidoktor

CalypsOo
iyi ramazanlar iyi günler arkadaşlar

FreeBot V3.0.1.rar

linkteki bot sourcesi büyük ihtimalle doğu asya bölgesinde bilinen bir bot çünkü sourcesi kullanılarak pek çok bot türetilmiş durumda

Kronolojik bir sıralama ile şöyle aynı sourceyi kullanan botlar: Sibibot~KTZbot(ExTbot)~KDBOT~UniqueBot(Güncel)
Linktedi bot proxy.dll içine phconnector yerleştirilmesi ile oyuna adapte ediliyor fakat oynadığım oyunda C8 hatası alıyorum bağlantıyı birtürlü kuramadım
summer2:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Ne tür serverlarda kullanılıyor ki bu bot , daha doğrusu hala kullanan var mı ? :think:

Delidoktor

CalypsOo
Ne tür serverlarda kullanılıyor ki bu bot , daha doğrusu hala kullanan var mı ? :think:
Bot Vsro Fileste çalışıyor çokta eski değil 2012-2013 yapımı Vietnam Silkroad 110 client update için Kdbottan editlenmiş hız konusunda da çok hızlı olduğunu düşünüyorum çünkü Tbotta aynı sourceden di

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bot Vsro Fileste çalışıyor çokta eski değil 2012-2013 yapımı Vietnam Silkroad 110 client update için Kdbottan editlenmiş hız konusunda da çok hızlı olduğunu düşünüyorum çünkü Tbotta aynı sourceden di
Açıkçası m-bot crack varken kimsenin pek uğraşacağını düşünmüyorum dediğin gibi hızlı olsa bile.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sibibot'u 5-6 yıl önce kullandım diye hatırlıyorum , esro dönemlerinde. İğrenç bir bottu diye aklımda kalmış ama emin değilim.

Takımı
Galatasaray
C8 genelde locale hatasıdır. Vsro standart locale'i 22. Belki botun farklı olabilir, veya oynadığın serverda değiştirilmiş olabilir...
dn: boşa uğraşma bence bu arada, mbottan hızlı kasabileceğini düşünmüyorum :)

Delidoktor

CalypsOo
C8 genelde locale hatasıdır. Vsro standart locale'i 22. Belki botun farklı olabilir, veya oynadığın serverda değiştirilmiş olabilir...
dn: boşa uğraşma bence bu arada, mbottan hızlı kasabileceğini düşünmüyorum :)
Fonksiyon konusunda sahiden geride kalabilir ama hız konusunda daha iyi olduğuna eminim

Yukarı Alt