Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Basta sadece eylenme amaclı olan savasta NoFear kengi guildinin gücüne güvenemeyip __Brave__
basta olmak üzere serverda bayagı bi agırlıgı olan adamları guildini toplamıstı.Ve biz gittigimizde gördük ki Karsıda sanki farklı bi guild ama Biz demistik siz serveri Toplarsanız bizim uniondan 1 2 kisi yeterlidir size ve Avatarın cewabı "Toplasanız kac yazar"
iste Sonuc...
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
dc yedigim icin bir cok resimi kacırdım ama 5000 e kadar cıkan farkı NoFear guildi 2000 e kadar indirmeyi basardı..

Güzel bir savastı.

///////////////FreakZ WiN///////////////
10 keZ avatarı kesen BadNeSS'a tesekkürler extrabeer extraokk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dc yedim biliyon sebebini sora girdigimdede hareket ediodum oyun 10 sn sora geliodu :mrgreen: :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
Hep kendi açınızdan bakın olaylara...

Bizim 3 tane adamımız (guild'in en yüksekleri) Titan, Heretic ve Kan evlerindeki internet yüzünden bir şey yapamadılar bunun sizler de farkındasınız. Ayrıca biz kimleri toplamışmışız? Toplasan bie elin parmaklarını geçmez. Ama siz? Bütün Almanları çağırdınız. Bir de kalkmış övünüyorsunuz. Ayrıca son anlarda içerden çıkamadınız fark cok azalmıştı...

Bu arada bizler sizi adam gibi tebrik ettik fakat sizlerin 'noob, lol' tarzı şeyler söylemesi sizin nasıl bir guild olduğunuzu gösteriyor.

Ayrıca biz guildimize adam aramıyoruz biz de bedava silk ve beleş bot versek bütün yüksek levelleri topluyoruz lakin bizim guildimizde menfaatleri için duracak adam hiç durmasın daha iyi. Ayrıca bakarsanız guildinize katılanların hepsi 1-2 hafta sonra çıkıyorlar. Bunun farkındasınız di mi?

NoFeaR

ps: tebrikler valentine tebrikler resmen sizle GW yaptık. Cool

bizim guildimiz süper almanlar Braveyi piranayı gördükten sora geldi
bu arada sadece sizinmi internetiniz kötüydü ben yerimden kıpırdayamadım bile
biz bot ve silk veriyoruz ama menfeatci olanlara deil sadece gercekten bizim icin gelen herkesede aldık silkide botuda !!
Bu arada bizim icerden cıkmamamızın nedenide olaya heycan gelsin dedik ve sadece herkes dolandı sorada pk olmayalım die icerde bekledik ama nafile Lib birine tek atınca pk oldu %7 exp kaybetti
ve guildden 1-2 haftada cıkan suan hic yok anca kisiliksizler ve kendi menfaatlerini düsünenler cıkıyor onlarada hic bisi vermiyoruz :mrgreen: :mrgreen:
tüm sorlarını cevaplamısımdır ins extraokk

bannedddd

Buralıyım
MeLiK demiş ki:
bizim guildimiz süper almanlar Braveyi piranayı gördükten sora geldi
Hee belli o yüzden öncesinde orası sizin guildinizin 2 katıydı.

MeLiK demiş ki:
bu arada sadece sizinmi internetiniz kötüydü ben yerimden kıpırdayamadım bile
Kıpırdasan da bir şey olmazdı zaten.
Hem yabancıların netleri harika ucuyorlar onlar sayesinde kazandınız.

MeLiK demiş ki:
biz bot ve silk veriyoruz ama menfeatci olanlara deil sadece gercekten bizim icin gelen herkesede aldık silkide botuda !!
Belli oluyor Lara_Croft sizin guild'den 2 defa cıktı cıktı girdi. Neden acaba? Wink

MeLiK demiş ki:
Bu arada bizim icerden cıkmamamızın nedenide olaya heycan gelsin dedik ve sadece herkes dolandı sorada pk olmayalım die icerde bekledik ama nafile Lib birine tek atınca pk oldu %7 exp kaybetti
O yüzden chatte yazmışsınız içerde durun fark çok azaldı war bitecek artık diye. Wink Uydurma...

MeLiK demiş ki:
ve guildden 1-2 haftada cıkan suan hic yok anca kisiliksizler ve kendi menfaatlerini düsünenler cıkıyor onlarada hic bisi vermiyoruz :mrgreen: :mrgreen:
Bu durumda Lara_Croft'a kişiliksiz diyorsunuz. Wink

tek tek cewap vericem
lara croftun ilk guildi FreakZ dır...
sadece kendisi bise istemedigi icin (bot silk vsvs) almıyoruz.
LAra kimseyi satmadı evt kisiliksiz buna kabulum..
ve savastan 15 dk önce bizim guildimizde 1 tane alman yoktu biz avatarın yanındayken adam topladıgını gördük ve ben dedim bizde uniondan adam buluruz cokmu zor dedim ve kac yazar getirsen dedi . Bravenin de netinde sorun yoktu bence 2 bilemedin 3 defa öldü ve sizin puanşlarınızın tamamını piranayla o aldı .
Sizin hereticiniz yoktu bizimde devil_CAtsimiz..
İcerde durduysak noldu pk olmayalım dedik master pk oldu avatar hep badnessden tek yedi sadece braveyi kesemedik ...
Serverin en iyi unionunda olmakta ayrıcalıkdır daha busterblader felanda gelecekti ama istemedik max 6 kisi geldi bunlarda size yetti!!!

bannedddd

Buralıyım
Neyse herkes bildiğini okuyor daha seninle polemiğe girmeyeceğim ama bilmeden atıp tutma.

Liu

rank8
tebrikler FreakZ Wink şimdi onu bunu tartışmayı bırakın inş yakın bir zamanda tekrar yaparsınız war da oturmamış taşlar yerine oturur Cool

rational boşuna agzını yorma
Yenildinizmi yenildiniz illa üste çıkmaya çalışma

SansarSalvo

Öğretiyorum
Rational demiş ki:
Hep kendi açınızdan bakın olaylara...

Bizim 3 tane adamımız (guild'in en yüksekleri) Titan, Heretic ve Kan evlerindeki internet yüzünden bir şey yapamadılar bunun sizler de farkındasınız. Ayrıca biz kimleri toplamışmışız? Toplasan bie elin parmaklarını geçmez. Ama siz? Bütün Almanları çağırdınız. Bir de kalkmış övünüyorsunuz. Ayrıca son anlarda içerden çıkamadınız fark cok azalmıştı...

Bu arada bizler sizi adam gibi tebrik ettik fakat sizlerin 'noob, lol' tarzı şeyler söylemesi sizin nasıl bir guild olduğunuzu gösteriyor.

Ayrıca biz guildimize adam aramıyoruz biz de bedava silk ve beleş bot versek bütün yüksek levelleri topluyoruz lakin bizim guildimizde menfaatleri için duracak adam hiç durmasın daha iyi. Ayrıca bakarsanız guildinize katılanların hepsi 1-2 hafta sonra çıkıyorlar. Bunun farkındasınız di mi?

NoFeaR

lan can ...
Valentinela Savas yapsaydiniz... ki yapmadiniz 1 adam kesemezdiniz Valentineden 1 kisi biLe yoktu :)
Lag -> GrindHouse
BusterHwak-> Genesis
..
Ninja ->GrindHouse
Dün sana guildin resimlerini yolladim ve kendin sasirdin cagirdim sadece 3-4 adam var :)
Ben sana demistim sen istedigini cagir ben bi pm atarim herkezi buLurum
Brave midir nedir onuda gördük dün Razz
Can yorumLarin cok yanLis :) Zaten ben basta biLseydim adam cagirmak falan fiLan katiLmazdim
Zaten yenicegimizi biLirdik... Ben NoFeaR Le savas mask istedim bir karmayla degil
neyse biz yendik yolunuz acik Olsun FreakZ for the win canim Wink

SansarSalvo

Öğretiyorum
Rational demiş ki:

NoFeaR

noLdu lan sana siLk aLan yokmu? puahha aLLahim ya rabbim lan can senin o 60 lvl charini yerin laflarina dikkat et guildimde bulunan 50 kisinin 45i samimi arkadasim :)
Yoksa bu birlik bu tek sözlük bu bir kisilik bu takim ruhu neden olsun len bizde bizim gibi guildmi var basta dedim herkez FreakZ den baska yalan hersey kimse inanmadi cevapi cok acik ortada
immortalmidir nedir onlarda dün sizin guilddeydi noldu .. .alla alla yazik :)
Silki istedigim kisiye alirim 45 arkdasim varsa guildimde 45ine de alirim cimri bir Insan degiLim ..
laflarina dikkat et haddini bil senin gibi eziq cok gördük cok

700 fark ie yenildik ama yinede saglık olsun grindhouse ve genesisle yaptık resmen Wink

bannedddd

Buralıyım
Ne deseniz boş. Bir kulağımdan giriyor, diğer kulağımdan çıkıyor. Ayrıca daha fazla seviyeyi bozarsanız konunuz yok olup gidecek. Wink

Bu arada ben yeri geldiğinde küfürde ederim teşekkürde ederim bu kimseyi bağlamaz ama bizim sizi tebrik etmemiz üzerine çıkıp da oradan bir enbesilin 'lol, noob' tarzı şeyler yazması sinirimi bozdu. Wink

orda bi arkadaşımız 2 haftadır hiç adam almadık diyorduda çok güsel atmış Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

bannedddd

Buralıyım
Rucha demiş ki:
FReiSaN demiş ki:
700 fark ie yenildik ama yinede saglık olsun grindhouse ve genesisle yaptık resmen Wink
arkadaşım bi kop git hastamısın sen Genesisten ya 1 yada 2 adam vardı bizde resmen immortalla yaptık o zaman yenildinizya başkasıyla yaptık demekten başka bi bok bilmiyorsunuz
Seviyeyi bozma... Exclamation

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt