A

Anonymous

Guest
Bence eğer 72 llw üstüyse SuperSonice gir. Serverın en kral Türk guildi oldular. Ama sen bilrsin. Başarılar...

lazvegaz demiş ki:
bu sizin kurmuş olduğunuz guild ne biçim bişe olcak yane ilk freakz daki gibi küfür ya da guildinden adam dolandırma serbest olcak mı? yoqsa harbi bi guild mi olcak ayrıca Lib e nooldu soyuldu satıldu bi gewur aldı fln diyolar
sana cvp yazmak istemiyorum ... banlanirim

bu arada serverde bir noob oldugun belli asil FreakZ gildini taniyan nasil bir guild oldugunu bilir en baba guildlerden biriydik bunu sakin unutma

_sehzade_ demiş ki:
Bence eğer 72 llw üstüyse SuperSonice gir. Serverın en kral Türk guildi oldular. Ama sen bilrsin. Başarılar...
yok ben o gilde girmek istemiyorum ....
Istesem girerdim zaten benim FreakZ gildimin yarisi oraya gitmis ben ahcklendikten sonra ...

Jigsaw

Aileden
Sizin bu FreakZ'de çok terbiyeli cici ama çok dolandırıcı bi çocuk vardı hiç yakıştıramıyodum neydi yaw nicki bi saysana üyeleri.. :mrgreen:

Savaş istedin ortadan kayboldun , kardeşine not bırakmıştım ta kaç gün önce sana iletmedi heralde, zaman belirle belli bi vakitte savaşabiliriz UniqueKillaz guildi ...

demek istedigim guiLd oyunda oLsun botta deiL
size neden arkadasLArimi cagiryim ki görende NWO veya HYSTRIA gibi giLde war yapiyoz sancak muahahha

Lol sizin guildi zaten hep görüyorum bize ezik demek istiosun ama sizinkiler hep 40 lvl altı :lolmuch:

benim guILdim yok ki Confused
ve OsManLiLaR guiLdindeki o eziq dedikLerin guiLDde oLan 60+ oyuncuLarin eziq charLAri aralarinda benim 2 charim vardi hatta yani o guiLdde 3 charim vardi...
1stStep2Die
Siyu
Gin
okmu janem biLmedigin isLere karisma extraokk

Kod:
|||FreakZ|||Persia GuilDimiZe AktiF OyunCuLar aLinacakTir!
Noobcake ya madem guildin yok niye illa savaşalım diosun bana ,böyle bi guildin yoksa niçin bidaha bu eski açılmış konuyu uplatıosun veya guild kapandı diye editlemiosun .Harbiden enteresan birisin yani...

Yukarı Alt