EliteTurk

Aileden
XxAcuNxX demiş ki:
throck002 demiş ki:
Frapsın lnk nerde acaba ?
Forum kurallarını okumamış bir modaratör full sürüm yasak dedi ve kaldırdı anlam weremedim.Sonuçta biz bu sitede herşeyin crack ini kullanıyoruz.
Allahdan konuya erkenden bakmışım işimi görüyor arşiv yaptım silkroada dair,Movie Maker Programındada küçültüyorum boyutunu tam süper oluyo çok teşekkürler :muck:

Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
LegendMaster demiş ki:
XxAcuNxX demiş ki:
throck002 demiş ki:
Frapsın lnk nerde acaba ?
Forum kurallarını okumamış bir modaratör full sürüm yasak dedi ve kaldırdı anlam weremedim.Sonuçta biz bu sitede herşeyin crack ini kullanıyoruz.
Allahdan konuya erkenden bakmışım işimi görüyor arşiv yaptım silkroada dair,Movie Maker Programındada küçültüyorum boyutunu tam süper oluyo çok teşekkürler :muck:
indiren indirdi indiremeyenler kaldı modaratörlerden biri anlatırsa yasakmı değilmi ona göre ekliyeyim tekrardan

Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
DangerWalker demiş ki:
ya ben total video converterle sıkıştırdım 3 gp ye görüntü berbat bırak berbatı görünmüo zaten :mrgreen: youtubeye upload ettiğimizde düzeliomu? yoksa bu görüntü bi işe yaramaz
o zamn mp4 e çevir.Çektiğin video 15-20 dk sa zaten 3gp ye çevir. 10 dk dan düşükse mp4 e çevirirsin.5 dk dan düşükse avi olarak kalabilir.Önemli olan 100 mb ı geçmemesi videonun

proramın link ini bulamadım bn çektifin videonun aliteside süper eline saglık

proramın ful sürümünü msn den bana yollayacak bi ark olursa sevinirim x.son.efsane.x@hot lütfen ark lar 20 tane flasp indirdim hepside dandik :S snırsız video çekeninden pls.

Yukarı Alt