1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Fraps 2.9.5 Full! | Oyunda Video Çekin | Rapidshare


 1. cjack

  cjack rank8

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  9
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Fraps DirectX veya OpenGL uyumlu oyunlar içerisinde de çalışabilen bir ekran videosu kaydetme aracıdır. Windows içerisindeki tüm uygulama ve oyunlar için kullanılabilecek olan bu araç ile ekranınızdaki görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz. Ekranınızdan kaç FPS (Frame Per Second) hız ile görüntü aldığınızı görebilirsiniz. Diğer tüm video kaydetme uygulamalarından daha başarılı olan Fraps ile görüntü kaydetme performansınız artacak ve çok daha başarılı videolar elde edebileceksiniz.

  Sadece video kaydetme değil ekran görüntüsü alma imkanı da sunan bu küçük program sayesinde artık ekranınızı kaydetmek için başka hiçbir programa ihtiyaç duymayacaksınız. Sadece tek bir tuşla ekran görüntüsü alabilir ve bunu Paint gibi bir resim editörüne yapıştırmadan otomatik olarak belirleyeceğiniz bir isme göre kaydedebilirsiniz.

  Gerçek zamanlı ekran videosu alma özelliği sayesinde oyun oynarken kazandığınız başarıları bir film gibi kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ses ve video kaydetme imkanı ile oyun videosu kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 1152 x 864 çözünürlüklü ekranlara bile uyumlu olan Fraps saniyede 100 kare kaydedebiliyor (100 FPS).


  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting


  VirusTotal tarama sonuçları

  Virustotal. MD5: 0eac36673c14a7504925f889b2b308f3


  Sınırsız çekimdir,kolay gelsin.