bursası ozgur ama en sevmediğim cumleleri bana kullanmak zorunda deil tammamı herkes ozgur ama ourluk kavramı başkların rahatsız olmadığı surece vardır ben rahatsız oluyorum
Uzatmayalım derim Mert....

RavenRiley demiş ki:
bursası ozgur ama en sevmediğim cumleleri bana kullanmak zorunda deil tammamı herkes ozgur ama ourluk kavramı başkların rahatsız olmadığı surece vardır ben rahatsız oluyorum
Uzatmayalım derim Mert....
Ben burada Koçum lafından Rahatsız edici bir şey göremedim aranızdaki Samimiyete güvenerek yazılmış bir kelime olduğunu düşünüyorum ama rahatsız oluyorsan bu hitap şeklinden Ö.M Gönderirsin İlgili kişide (brendi) gereğini yapar public te bunları konuşmaya gerek yok ?!!!!!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BrendiBelle demiş ki:
abi şimdi öpüştüğün kişiye bağlı.sonuçta bi PH ile o şekilde öpüştüğünü düşünsene ?!!!!!!... :mrgreen:
Dusunemiyorum,PH`in salyasi cok mu temiz? Midesini,Parotis`ini falan mi dezenfekte ettiriyor?

jesuswan demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
abi şimdi öpüştüğün kişiye bağlı.sonuçta bi PH ile o şekilde öpüştüğünü düşünsene ?!!!!!!... :mrgreen:
Dusunemiyorum,PH`in salyasi cok mu temiz? Midesini,Parotis`ini falan mi dezenfekte ettiriyor?
yaa sonuçta yüzüne dudaklarına baktığında bi sıcaklık hissedersin.bi al benisi olur ve şahsen onun gibi biriyle french kiss yapmakda her kula nasip olmaz.öle bi durumu değerlendirmek lazım gelir bence :twisted:
ama kişiye göre değişir tabi ?!!!!!!...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
jesuswan demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
PH işin içine fazla girmesin lütfen :twisted: :mrgreen:

Turkish Kiss:
:P - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Turkish Kiss'i tercih ederim.Tabi o boyutlarda bir kızla 80-90 Kiloluk bir hatunla bunu yaptığımı düşünüyorum da :cry:

French kiss'e gelince denemedim ama en kısa zamanda denemeye çalışırım.Bunun sonunun tokat olduğunu bile bile. :twisted:

dilin devreye girdiği....bir öpüşme still....sehvet ihtras bedensen tatmin ne ararsan var diğerlerine göre biraz daha erotik(açmayalım banlıyolar üstü kapalı tanım dikkat)

Jigsaw

Aileden
jesuswan demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Dişlerini fırçalayıp bi kutu vivident white 15dk çiğnedikten sonra fresh bir gargara yapmış Ayşe Özgün mü yoksa? Olduğu gibi Liv Tyler'la mı French Kiss yapmayı tercih ederdin? :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
jesuswan demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Dişlerini fırçalayıp bi kutu vivident white 15dk çiğnedikten sonra fresh bir gargara yapmış Ayşe Özgün mü yoksa? Olduğu gibi Liv Tyler'la mı French Kiss yapmayı tercih ederdin? :P
Tukuruk bezlerini aldirmis Liv Tyler i tercih ederdim... :P

Yukarı Alt