Bu değil :lolmuch: çift kişilikli cem abimiz bazen bu kılıkla gezerken bazende değişik fantezileri olan farklı! :mrgreen: bir şekilde geziyo :lolmuch:
Bu arada Jiggy niye sadece erkekler baksın ? :lolmuch:
lastturk_ demiş ki:
Espio demiş ki:
Jigg.y den bu beklenir aslında cemin resmi şu anda forumda mevcut fakat Buraya koymak pek uygun düşmüyo :lolmuch:
Bu arada çok zayıf çıkmışım Teşekkür ettim
Kızdın mı la fahri sırf snn için dotadan çıktım :mrgreen:
Yok la ne kıziim :mrgreen:

Dont worry Razz
Kendi resmini forumlarda yayınlayamayacak kadar özgüven eksikliği olan birin den kızların ne beklentisi olur :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Espio demiş ki:
Dont worry Razz
Kendi resmini forumlarda yayınlayamayacak kadar özgüven eksikliği olan birin den kızların ne beklentisi olur :lolmuch:
Senin gibi gayler sulanıp masturbasyon yapmasın bana bakarak ekranda diye. :lol:

Jigsaw demiş ki:
Espio demiş ki:
Dont worry Razz
Senin gibi gayler sulanıp masturbasyon yapmasın bana bakarak ekranda diye. :lol:
O zaman Foruma Resmini Koyan bütün erkeklerin gay eğilimimi var ? :lolmuch: Veya dışarda seni görenlerde saana sulanıp masturbasyon yapabilir Yüzüne peçe tak Razz :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Başkaları beni bağlamaz. Rahatsız olmuyor olabilirler. Ben Leonidas yapılmak da istemiyorum. Resim her zaman daha iyidir. Tabii sen XXX izledikten sonra videoyu hatırlamaya çalışarak işini görüyorsan başka..

Sapıtmayın nan :lolmuch:
Cem zaten tüysüz bi şeysin laf atma çocuua :lol: 2nizinde resmi yok o yüzden tartışmayada gerek yok :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Okan abiye tarz değişikliği.. :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
foto isteriz jigsaw meraklın çok,gerçi sen ne yapar eder fotonu kurcalayıp brad pit gibi karizma bişeyle çıkarsın karşımıza ama neyse :lol:

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
foto isteriz jigsaw meraklın çok,gerçi sen ne yapar eder fotonu kurcalayıp brad pit gibi karizma bişeyle çıkarsın karşımıza ama neyse :lol:
Koymam hacım foto koymaaam. Bi şekilde Facebook'uma girerseniz mailim belli fotolarımı da görürsünüz 983475938 tane. Lakin o biraz zor. :lolmuch:

P.S: İşte imza beee. Ne imza yapmışsın helal olsun. Arada sırada yapıyosun karizma imzalar. xD

Jigsaw demiş ki:
Pennywise demiş ki:
Koymam hacım foto koymaaam. Bi şekilde Facebook'uma girerseniz mailim belli fotolarımı da görürsünüz 983475938 tane. Lakin o biraz zor. :lolmuch:

P.S: İşte imza beee. Ne imza yapmışsın helal olsun. Arada sırada yapıyosun karizma imzalar. xD
konuyu değiştirme len :lol: msn den yolla bakıyım şu 983475938 fotoğrafından birisini :lol:

Yukarı Alt