Son maçın zevkli olması kanısındaydım ama cok sıkıcıymıs galiba.

Yine Denver forever aam Boston'da tebrikler.

hmzsnmz demiş ki:
gece 01:30 da ntv yada ntvspor veriyor ^^ tekrarını
Ayrıca sabit içün LorD_LeGoLaS'a sonsuz tşk ler :muck:
Ntv ve stn spor ayrı kanallar mı eger oyleyse inş. ntv veririr ntv spor yok sanırım o uyduda hmn ntv nin sitesini girip bakıyom

The_DifferenT demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Ntv ve stn spor ayrı kanallar mı eger oyleyse inş. ntv veririr ntv spor yok sanırım o uyduda hmn ntv nin sitesini girip bakıyom
uydu da var ntvspor ntv nin frekanslardan arat cıkıyor zaten nbatv nin yerine cıkıyor yanılmıyorsam

hmzsnmz demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
uydu da var ntvspor ntv nin frekanslardan arat cıkıyor zaten nbatv nin yerine cıkıyor yanılmıyorsam
uydu yok hacım
az once ntvspor sitesine girdim ve hmn bi haber dikkatimi çekti ntvspor kablolu yayında die sanırım doğus grubu yayın haklarını satın almış ama eğer onlar aldıysa %99 d-smart'a koymuşlardır haberi tam okumadım şimdi goz atacam inş. kablolu tv de vardır hmn aratacam

The_DifferenT demiş ki:
uydu yok hacım
az once ntvspor sitesine girdim ve hmn bi haber dikkatimi çekti ntvspor kablolu yayında die sanırım doğus grubu yayın haklarını satın almış ama eğer onlar aldıysa %99 d-smart'a koymuşlardır haberi tam okumadım şimdi goz atacam inş. kablolu tv de vardır hmn aratacam
kablo ya gectiler ama sadece ist ank ve izmir suan icin yanlıs bilmiyorsam ayrıca d - smart ta da var.

Yani tüm maçlarını izledim gerçi ben Lakers'tandım ama olsun güzel maçlardı ama hatırlarmısnız bilmem o Paul Pierce tam bir üçkaatçı ya kaçıncı maçı unuttum soyunma odasına kucakta gitti sonra koşarak döndü maçta estirdi resmen nasıl bir sakatlanmaysa...

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Gasolun tipe bakın ya :P Harbiden Celtic hakketti tebrikler

Yukarı Alt