Takımı
Besiktas
bro fena çekmez onu geç laptop o fiyata kötü olamaz ama madem öyle bir laptop alacaksın gamer laptop al biraz daha koy

Hemen yetkili kişiyi yönlendiriyorum. Please wait.

Ekleme : Taner'e sordum ama konu hakkında yorum yapmak bile istemedi, kötü olan bir şeyler var. makara:

Ya eğer foto makinesi digital foto makinelerinden daha netse onuda alabilirim merak ettim onuda. Pc de fena değil gibime geldi ama gamer leptoplar ne kadar bi bilgim yok? max 2 bin tl çıkar leptoba pederikodan :)

Fotoğraf makinesi normal dijital makinelerden bir farkı yok buda dijital makine zaten. Eski görünüm verilmiş bir dijital makine. Seni idare eder. Gece performansı çok iyi olacağını sanmıyorum. Ama fiyatına göre alınabilecek güzel bir makine.

Laptopa gelince Casper'e o para verilmez. O paraya çok çok daha iyilerini alabilirsin.

Takımı
Besiktas
Fotoğraf makinası güzel gidip oyuncuk dijital makineye vereceğin parayı buna ver neden dersen yarı prof bir makine ve görüntü kaliteside çok güzel buna benzer bişey aldım bende nikonun 400 liraya indirimdeydi özellikleri çoğu aynı birkaçı dışında çektiğim fotolardan atarım bakarsın kalitesine

Duygusuzz demiş ki:
Fotoğraf makinası güzel gidip oyuncuk dijital makineye vereceğin parayı buna ver neden dersen yarı prof bir makine ve görüntü kaliteside çok güzel buna benzer bişey aldım bende nikonun 400 liraya indirimdeydi özellikleri çoğu aynı birkaçı dışında çektiğim fotolardan atarım bakarsın kalitesine
Pm bekliyorum fotoğraf atarsan sevinirim dostum, leptop?

JetHomme demiş ki:
Fotoğraf makinesi normal dijital makinelerden bir farkı yok buda dijital makine zaten. Eski görünüm verilmiş bir dijital makine. Seni idare eder. Gece performansı çok iyi olacağını sanmıyorum. Ama fiyatına göre alınabilecek güzel bir makine.

Laptopa gelince Casper'e o para verilmez. O paraya çok çok daha iyilerini alabilirsin.
Casper'ın nesi varki anlamıyorum olmadi: mesela alabileceğim ne var ? :sfff:

Casper, Asus veya Toshiba laptop alırken önemli olan servis desteği, çünkü hemen hemen her laptop aynı kaynaktan çıkıyor...

Özellikleri güzel ancak aynı özelliklerde daha düşük fiyata bulabilir misin bilmiyorum :detective: (Şahsen param olsa alır elimdeki SSD yi de takar kanatlandırırdım) makara: Ama parasal durumunu bilmediğim için laptopla ilgili pek yorum yapmak istemiyorum şu cümle haricinde "silkroad mı dedin? o ekran kartıyla silkroad mı oynanır, crysisi extreme modda oynatır kasmadan lem o canavar" [horny21

Fotoğraf Makinesiyle ilgili kısa bir özet yapıp biraz açıklama yapacağım sonra

ALınabilecek güzel makinelerden biri

Bundan bir kaç sene önce 6000-700 civarına satılıyordu diye hatırlıyorum o seri makineler... Ki şu an ki fiyatı gerçekten güzel, canon objektiflerde(lenslerde) kalitesini konuşturabilen bir marka...

Şahsen dışarıya gezmeye giderken bir çanta dolusu lensim ve prof. makimi yanıma almaktansa bu tarz bir makine ile günü kurtarmayı tercih ederim. Aynasız DSLR ler çıktı ki gayet hızlı ve iyi çalışıyorla lakin fiyatları uçuk... Yarı prof denilen DSLR-Like makinelere oldum olası uyuz oluyorum olmadi:

Gündelik kullanımda, hafıza kartına ve piline özen gösterir, temiz kullanırsan seni yarı yolda bırakmaz [horny21 (Ama daha pahalı makinelerin peformansını da bekleme biggrint1 )

Xperyon

Bilgiliyim
Bak hiçbir bilgisayarcı casper önermez gerçekten işten anlıyorsa.Tavsiyem laptop almaya kararlıysan Samsung yada Toshiba al.

Bak mesela örnek sana 2gb ekran kartı yazıyor bunun 2gb'dan başka hiçbir özelliği yokmu bit'i yada çekirdek hızı gibi bunları yazmaları lazımki en önemli özellikler bir ekran kartında bit ve core speed. :popcorn:

Bilgi:Casper'ın garanti servisi inanılmaz derecede kötü ve umursamaz. :coffee:

-Fotoğrafcılık ile işin yoksa bu makine seni idare eder.

Takımı
Besiktas
Violent Arise demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
Pm bekliyorum fotoğraf atarsan sevinirim dostum, leptop?

Bunlar facebook'a koyduklarım daha makineye alışmadan makina yanımda değil getirince eve bi kaç tane daha atarım :)

Violent Arise demiş ki:
Beyler hala öneriler yada yorumlar bekliyorum Monster bilgisayarları 3 ay sonra geliyormuş dostum :/
O casper güzel bence :nod: sonuçta casper da asus da monster da a da b de aynı ürünleri kullanıyor. Tabi intel-amd, nvidia-ati vs. dışında bir üretici yoksa piyasada :twisted:

-Hyp

Monster beklemeye değer gibime geliyor :wink1:

Yukarı Alt