topic i ben açtım ben başlıyorum,açık konuşun yalan cvp lar yazmayın kimden nefret ediyorsanız delikanlı gibi söyleyin :lol: ha buarada tartışma vb. en ufak bi kıvılcımda acımam sıkarım topuğa bilen bilir o yüzden seviye eksilere düşmesin sakın Wink
nacru ve the_ilker(böyle bişeylerdi nicki tam hatırlamıyorum) bu iki evrimini tamamlayamamış insansı varlıktan nefret ediyorum extraokk

kimseden nefret etmiyorsanız neden msj yazıyorsunuz :lol: kimseden nefret etmeyen varsa kalabalık yapmasın,''en sevdiğiniz kişi kim'' topic ine girip herkesi seviyorum yazsın :lol:

mune_gpka die biri var nefret ediyorum ondan adam gibi 1 tane topice mesaj yazmadı ve post kastı kastı 250 mesajı var simdi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

bu oyun adil olmas ki yetkili birinden nefret edersek banned olablürüz :lolmuch:

Valla bana garezi olan birii varsa arkadan bilip iblmeden laf eden olursa alasını cvp olarak alır :)
kimse ile bi alıp veremedigim yok ama nedense hakkımda laf eden çok yinede nefret ettiğim yok ama kıl oldugum var
ama en sevdigim 2 eleman var biri Ronin digeri Puniser 2 sinide çok ekiden beri bu forumda biliyom valla daha hiç yamuk yaptıklarını gormedim her zmnda saygıda kusursuzlar Ozellikle puniser şu yardım severliği süper bişi nası bişi kimseden bıkmıyo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hastalık İnsan'dan nefret ediyorum anladınız siz onu anladınız :lolmuch:

Gereksiz yere post kasıp eski konuları uplayan herkesten nefret ediyorum Evil or Very Mad

extraloob demiş ki:
Hastalık İnsan'dan nefret ediyorum anladınız siz onu anladınız :lolmuch:

bende ondan nefret ediyorum cünkü size zamanında iskence cektirtti... o yaptığını asla unutmam Mad
Hastalıklı İnsan = S..... idi dimi abi :lolmuch: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Nacru, theilker den nefret ediyorum. Bi de extraloob dan, hiç bi zaman teli açmıyor. :mrgreen:

Yukarı Alt