şu forma kaç gündür bi sorun yazdm cevaplayan yok nasıl bi forum burası ya biraz bakarak olun hiç ilgilenmiyorsunuz!!! :@ summer2:

Lenneth demiş ki:
Sorununuz neydi ?
ibot da çar scripti tamamlamadan ölünce biri res attığında yola devam etmiyor. res attığı yerde kalıyor. bana yolda ölünce biri res attığında tekrar yola devam etmesi gerek. bunu nasıl yapabiliriz.?

Lenneth demiş ki:
Sorununuz neydi ?
ibot da çar scripti tamamlamadan ölünce biri res attığında yola devam etmiyor. res attığı yerde kalıyor. bana yolda ölünce biri res attığında tekrar yola devam etmesi gerek. bunu nasıl yapabiliriz.?

Takımı
Besiktas
tantana33 demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Sorununuz neydi ?
Malesef silkroad oynamıyorum, yardımcı olamayacağım, umarım başka bir arkadaşımız yardımcı olur (:

Takımı
Galatasaray
Öldüğünde training duruyorsa attığı an tekrar aktif edin kalkınca tekrar devam edebilir.

Takımı
Galatasaray
Karakter ölünce script ve bot çalışmayı durduruyorsa o anda tekrar aktif etmeyi deneyin ki biri res atınca tekrar devam edebilsin.

Yukarı Alt