ya vallahi her 5dk da saçma sapan konular açılıo kilit yiyo yine açılıo delircm bende çözüm düşünüyorum bi kere hiç msj bile yazmamış üye sadece tbot için siteye üye olup konu açıp forum kirlilii yapıyor... herkse konu açma yetkisi vermeyin bu böle olmaz buna bi çözüm bulun forumun dahada güzelleşmesi için her zaman mod larımızın adminlerimizin arkasındayım... kahvekeyfi extrabeer
Idea lütfen rica ediyorum Idea
Idea Idea DAHA TEMİZ BİR FORUM İÇİN EL ELE Idea Idea

Bizde bunu engellemek için elimizden geleni yapıyoruz ama maalesef kesin çözümü yok.Konu açma yetkisi de üyelerden alınmaz , saçma olur Cool

Liu

rank8
burda senın yaptıgın da aynı şey ben daha onceden actıydım bole bı konu fakat okan abı bana bole dedıydı Wink öm den bıldırebılırdın

Jigsaw

Aileden
Sen mod olmak istemiştin ama daha büyük harflerle yazmaman gerektiğini öğrenememişsin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hem güzellik istiyorsun hemde kendin kirlilik yapıyorsun bu ne yaman çelişki Shocked

o değilde madem böyle bi konu var bende konu acmayayım bi yere sıkıştırırım demiştim zaten extraokk

extraloob sayfanın sağ tarafına veya yukarı bi yere serverlar daki trafik durumunu gösteren bi bölüm yapsan diyer arkadaşlar program indirmek zorunda kalmasa böyle bişi calışma yapılabilirmi , kahvekeyfi Question Question

çok pardon farketmemişim büyük yazdığımı şirketteydm de dalmışm pardn tekrar tekrar özür diliorum ne deseniz haklısınız o konuda dalgınlık işte neyse buna bi çözüm bulunmalı bence yoksa forum iyice çöplüğe dönüo özelliklede bot bölümü çok kötü durumda bi tane tbotu ücretsiz kullanmak için sitenin canı ciğeri olan modlar konuyu güzelce açıp anlatıo ve çalışıyor ama kimse dikkate almıo yeni şekillerde konular açıyor buda beni delirtiyor bende açıyorum tmm ama ben sorunlara göre açıyorum en azından gerekirse onuda yapmam site için elimden geldince yardımda bulunmaya çalışıyorum inanın yorum sizin çözüm bulmaya çalışıyorum başka... Embarassed sürekli kilitli konularla karşılaşmaktan yada aynı konudan 50 tane görmekten herkes bıktı lütfen yardımcı olun okan abi üyeler adına ben rica ediyorum ve tekrar özür diliyorum başlık konusunda saygılarımla...

aklıma gelmişken bu konuyu kirlilik olarak görmüyorum çünkü birçok üye gelsin görsün bu forum nereye gidiyor hiç kapatmadım 24 saat online oldum siteyi bir anda unutu verdim öm atıpta bir kişiye haber vermektense herks görsün belki etkilenip kendisini düzene sokanlar olur ve tüm mod larımızında okumasını isterim yorumlar aleyhimede olsa bu konuya bir çözüm gelsin yeter
Idea SAYGILARIMLA EXTRALOOB MEMBER :idea:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
forum kalitesi zaman içerisinde kendisini bulur siteyi açarsınız 1-2 yıl geçer kemikleşmiş bir üye kadrosu oluşur bunlar zati düzeni kendileri kurarlar yoksa ben düzeni böyle yaparım demekle olmaz olamaz Rolling Eyes

extraloob demiş ki:
forum kalitesi zaman içerisinde kendisini bulur siteyi açarsınız 1-2 yıl geçer kemikleşmiş bir üye kadrosu oluşur bunlar zati düzeni kendileri kurarlar yoksa ben düzeni böyle yaparım demekle olmaz olamaz Rolling Eyes
haklısın... extraokk

mavi demiş ki:
extraloob demiş ki:
haklısın... extraokk
haklısın tamam ama modlarada lafım yok gereğini yapıyorlar tamamda biraz daha dikkatli olunması için bi ceza türü fln bulsak iyi olmazmı mesela gereksiz şeyler yazanların mesajlarını silmek fln filan gibi önemli bir nokta çünkü bu extraokk bu arada konulara fazla bakamıyorum önemli bişi olursa öm atmanızı rica ediyorum kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evilcemre biraz daha öğren forum etiğini sonra yoruma başla bence Idea

extraloob demiş ki:
evilcemre biraz daha öğren forum etiğini sonra yoruma başla bence Idea
elindem geldince öğrenmeye çalışıorum extraokk bu kadar güzel bir forumun kirlenmesine gönlüm el vermiyor eğer ki konuyu luzumsuz bulup benıde bunun üzerıne aşağılıyıcaksanız kilit lütfen yardımcı olmaya çalışmıştım olay çıkardım özür dilerim saygılarımla
Idea ExtraLoob Member Idea

Bi zamanlar sro ile ilgisi olmayan bilmemne.com diye bi siteye takılırdım.Siteye üye olanların cevap yazabilmeleri için 3 gün geçmeliydi.Bilmiyorum kirlilik yapanlar arada kayboluyor bence modlar gereğini yapıyorlar.Ama böyle bir uygulamada eğerki kabul görür ve uygulanabilirse hiç de fena olmaz

wark1nq demiş ki:
Bi zamanlar sro ile ilgisi olmayan bilmemne.com diye bi siteye takılırdım.Siteye üye olanların cevap yazabilmeleri için 3 gün geçmeliydi.Bilmiyorum kirlilik yapanlar arada kayboluyor bence modlar gereğini yapıyorlar.Ama böyle bir uygulamada eğerki kabul görür ve uygulanabilirse hiç de fena olmaz
öyle değilde uyarılıp bir üye tarafından yani sora hala luzumsuz mesajlar yazarsa o üyeye mesaj yazma cezası fln verilse bi süre yazamasa güzel olur

Yukarı Alt