Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FORUM İSTANBUL AÇILDI ~ SATURN GELDİ

Alışveriş merkezi “Forum İstanbul” açıldı.
Bayrampaşa'daki alışveriş merkezinin açılış indiriminden yararlanmak isteyen vatandaşlar, saat 03.00'ten itibaren sıraya girdi. Kapıların saat 06.00'da açılmasıyla birlikte merkezdeki çeşitli mağazalara giren vatandaşlar, yoğun olarak dizüstü bilgisayarlar ve LCD televizyonlara yöneldi.
Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlı olduğu için bitmeden almak isteyen vatandaşların zaman zaman izdihama yol açtığı ve kasalar önünde uzun kuyruklar oluşturduğu gözlendi.
Avrupa'nın önde gelen teknoloji ürün mağazası “Saturn” de Türkiye'deki ilk mağazasını “Yaşasın Cimrilik” sloganıyla burada açtı.

extraloob demiş ki:
kalabalık gitsin bugün veya yarın erken saatlerde akvaryumu gezmek istiyorum giriş tam 25 TL öğrenci 17 TL teknosa ve saturn görülmeye değer. İstanbul'da kalmadı artık AVM açılacak mekan diyeceğim de daha E-5 yanına geliyor Carrefour'un yenisi herhalde 30 tane AVM oldu, başarılar İstanbul'um.

Saygılarımızla,

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Hayırlı olsun İstanbul'a.Açılışta peynir ekmek parasına verilir mallar eğer yararlanmak isteyen olursa ilk 3 gün ziyaret etsinler 1 haftadan sonra normal fiyatlara dönerler zaten maksat müşterinin ayağı alışsın.

ilk gün teknosa 2 milyon $ ciro yapmış ohanness yaaa bir bayisinin 1 yıllık cirosudur o rakam helal olsun walla 8O :buddha:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Teknosadan bişey alınmaz kazık :P Ayrıca istanbul için süper olmuş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
V.I.P demiş ki:

İstanbul için süper olacak bir durum yok neden dersen her semtte böyle 2 tane AVM var artık bakkal manav market kullanılmıyor herkes AVM'lerden aylık alışveriş yapıyor avrupa gibi oluyoruz, en basit örnek evimin önündeki tekel bayisinde (deli oluyorum o tospaya bana bi de bardak hediye ediyor) tuborg fıçı kutu bira 2.40 carrefour vb. yerlerde ise 2.09 farka bakar mısınız bende gidiyorum 1 kasa alıyorum carrefourdan kafadan 10 TL kar o da 2 paket marlboro parası işte :mrgreen: :twisted:

sözün özü 2km mesafede her yerde var artık :thumbsup:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
V.I.P demiş ki:

İstanbul için süper olacak bir durum yok neden dersen her semtte böyle 2 tane AVM var artık bakkal manav market kullanılmıyor herkes AVM'lerden aylık alışveriş yapıyor avrupa gibi oluyoruz, en basit örnek evimin önündeki tekel bayisinde (deli oluyorum o tospaya bana bi de bardak hediye ediyor) tuborg fıçı kutu bira 2.40 carrefour vb. yerlerde ise 2.09 farka bakar mısınız bende gidiyorum 1 kasa alıyorum carrefourdan kafadan 10 TL kar o da 2 paket marlboro parası işte :mrgreen: :twisted:

sözün özü 2km mesafede her yerde var artık :thumbsup:
Bi yandanda doğru 12 milyon kişi var nasıl doyucak bukadar insan ankarada alışık olmadığımdan bu yorumu yaptım :lol:

SATURN sanırım metro grubunun şirketiydi
Yanlış mı hatırlıyorum acep?...

Eğer doğru hatırlıyorsam Media Market , Saturn bunlar Türkiyeyi sallayacak gibi görünüyorlar.
Ps: Türkiye ve DÜNYA...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet bugün gittim gördüm inceledim, forumistanbul olarak yapı mimari olarak bitmemiş dış cephe olsun iç mimari olsun daha 1 yılı var içerisi buz gibi soğuk tepehome ve saturn ise komple bitmiş halde yerleşmişler ve teknosa olsun bimeks olsun yanında bir facia kalıyorlar bu bağlamda saturn orada çok iş yapar lakin tomtom navigasyon harici hiçbir donanım ürünü fiyatı iyi değildi media mark çok daha ucuz hatta en ucuzu hepsiburada.com diyebilirim.

mekan yerleşim ulaşım olarak 1 yıl sonra rakipsiz olacaktır ^_~

extraloob demiş ki:
kalabalık gitsin bugün veya yarın erken saatlerde akvaryumu gezmek istiyorum giriş tam 25 TL öğrenci 17 TL teknosa ve saturn görülmeye değer. İstanbul'da kalmadı artık AVM açılacak mekan diyeceğim de daha E-5 yanına geliyor Carrefour'un yenisi herhalde 30 tane AVM oldu, başarılar İstanbul'um.

İstanbula Gidince Bi Gezme Fırsatım Olur İnş :thumbsup: :dance:

Yukarı Alt