Pro

rank8
Arkadaslar bu gune kadar format karsimizda oturan Bilg. muhedisi olan Yalcin abi tarafindan formatlandi hep ama simdi tasindik ve kendim format atmak istiyorum ama konuya hakim degilim yardimci olabilecek bi arkadas varsa ulassin plz.

NiGHTMaRe

Aileden
Çok basit.Pc açılırrken altta önyükleme için bir tuşa basın dediğinde herhangi bir tuşa bas.Ondan sonra o kendiliğinden devam edecek zati.Ardından herşeyi anlarsın çok basit.Hiç zorlanmazsın.

ps:Pc'nin barkodu yoksa veya cd orjinal değilse barkodunu bulman lazım.

Pro

rank8
Limanerg demiş ki:
Çok basit.Pc açılırrken altta önyükleme için bir tuşa basın dediğinde herhangi bir tuşa bas.Ondan sonra o kendiliğinden devam edecek zati.Ardından herşeyi anlarsın çok basit.Hiç zorlanmazsın.

ps:Pc'nin barkodu yoksa veya cd orjinal değilse barkodunu bulman lazım.
hersey tamam bi eksik 2 bolum benim disk onun ikisinide format cekip birlestirmek istiyorum sonrasini bende azbuz biliyorum ayrica xp profesional dosyalarini bulamadim :D

CD nin ismi ne tam olarak atiyorum Mic.xp profesional cd key yaz googleye cikar geri kalan asamalari anlarsin cok basit.Tabi bu neyden neye atacaksin oda onemli nyese ekle istersen ben yardimci olamaya calisayim....

mailto:[email protected]

Yukarı Alt