Formaların şifresi çözüldü
Beşiktaş'ta bir türlü tanıtılamayan beyaz formaların sırrı ortaya çıktı.

Daha önce “10 Haziran’da satışta” denilen formalar rötar yapmış, taraftarlar da bu duruma tepki göstermişti. Ancak daha önce FANATİK’te de yer alan haberde olduğu gibi, yönetimin Quaresma ve Schuster’le yeni formaları tanıtma planı tıkır tıkır işledi. Artık Schuster’le birlikte salı günü İstanbul’a gelmesi beklenen Portekizli oyuncuyla birlikte Beşiktaş formalarını tanıtacak, satışa sunacak. Taraftarların Q7 formalarına büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Beklendiği gibi Ricardo Quaresma tıpkı eski takımlarında olduğu gibi Beşiktaş’ta da Rıdvan Şimşek’in taşıdığı 7 numaralı formayı giyecek.​

Fanatik ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
amma taptılar şu Q7 dalgasına anlamıyorum ki takım komple köylü bir tek bu Q7 serinin devamı nerede Q3-Q5 :P

Türkiyeye Fenerbahçe Ariel Ortega Alex De souza Nicholas Anelka yı getirdi Stephan Appiah ı getirdi :)) Q7 kim ? pardonda geldiğinde anlıcaz kimmiş ne değilmiş ama Fenerle aşık atmaya kalkmayın üstadlarım :))

Ezio0o demiş ki:
Türkiyeye Fenerbahçe Ariel Ortega Alex De souza Nicholas Anelka yı getirdi Stephan Appiah ı getirdi :)) Q7 kim ? pardonda geldiğinde anlıcaz kimmiş ne değilmiş ama Fenerle aşık atmaya kalkmayın üstadlarım :))
Yahu Q7'ye kim diyorsunuz bravo diyorum. Hoş ben sizin oyunculara da laf etmemiştim ya neyse. [ Güiza hariç :mrgreen: ] Ha bana stoch ile gelmeyin pls stoch daha dünkü çocuk bu piyasada.

hmzsnmz demiş ki:
Ezio0o demiş ki:
Yahu Q7'ye kim diyorsunuz bravo diyorum. Hoş ben sizin oyunculara da laf etmemiştim ya neyse. [ Güiza hariç :mrgreen: ] Ha bana stoch ile gelmeyin pls stoch daha dünkü çocuk bu piyasada.
Q7 ile Alex'i bir tutuyorlar ya :lol:

Q7 eğer iyi oyun kurarsa iş yaparlar.
Stoch'da alex ile anlaşabilirse iş yapar , hadi hayırlısı yeni sezon lig tv'mi çekmeliyim ^^

aids

Ezio0o demiş ki:
Abi sen şimdi Ortegayla Q7 Yi aynı kefeye mi koydun bravo valla :D

Yukarı Alt