Arkadaşlar FW de son yaratığa kadar geliyorum ancak bu ne biçim bi yaratıksa bi skill çakıo bana tek atıyo bi türlü kesemiyorum
Str glavie im birde 14k canım var 70 lwl im ona rağmen bi türlü o vuruştan kurtulamıyorum, bunun bir yöntemimi var acaba
Bu arada bug var bi kordinata gelince yaratık dolanıp duruyor ancak glavie olduğum için illaki yaratık kurtuluyor bugdan
party ye çağıracak arkadaşımda yok oyunda, uzun süre ara vermiştim oyuna tabi guild falanda yok haliyle tekim :)

ilk sorum bu ikinci sorum ise

ben FW ye girdiğimde bazen champion yaratıkları keserken bazen general geliyor, bu şansına mı nasıl oluyor
Champ yaratıklar fena çakıyolar ancak tek tek kendime çekip öyle yatırıyorum 3-4 tane aynı anda dalınca dayanmıo adam

üçüncü sorum ise

final yaratığı kesmek zorundamıyız, benim 3 tane talismanım daha kaldı bunlardan 2 si zor çıkıyor diyolar, onların çıkması için finaldeki yaratığımı kesmemiz gerekli yoksa o kazanlardan çıkabiliyormu şansımıza

evet sorularım bu kadar teşekkürler

The47

Bilgiliyim
general ya da champion çıkma olayı senin düşürdügün taşa bağlı.Taşların sonunda kareler vardır 1 kare olana gidebiliyorum ben solo ama 2 degree ya da 3 degree oldugunda moblar champion ve elite olmaya baslıyo ve cok fazla vuruyolar party olmadan cok zor.Envyler çok güçlü silkroadda seri skill atman gerek mesela ben wizardda blow atıyorum yanarak ölüyo 2. vuruşu yapamadan.Son talisman sanırım son yaratıktan düşüyor.Eger onu istemiyosan kesmeden cıkabilirsin

Yukarı Alt