1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Forgetten Temple hakkında bilinmesi gerekenler


 1. DaRk__HeRo

  DaRk__HeRo rank8

  Kayıt:
  31 Aralık 2007
  Mesajlar:
  84
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ...Şimdi içinizden bazı çok bilmişler hadi canım sende diyecekler.Yok yha biz koxpla kesioduk diyenlerde çıkabilir.Ancak bu tip insanların FT ve onun ne amaçla konulmuş olduğuna dair en ufak bir bilgisi bile yoktur.Eskiden her FT girişinde söylerdim bunları ve genelde küfürle karışık alaycı yanıtlar alırdım.Ancak o tür her FTnin bir hüsran olduğuda apaçık ortadadır.

  ...Öncelikle FT oyuncuları zorlamak için değil onları ödüllendirmek takım çalışmasına alıştırmak amaçlı konulmuş bir eventtır.Bunun bilinmesi gerekir.Sonunda volcanin'in çıktığı 60-80 FTsi bile aslında çok kolaydır tabii aşağıdaki şeyleri yapmanız sayesinde.Başlıyorum:

  -FTde bug artık kalkmıştır o sebeple ortada durulmasının magelerin ortaya tp etmesinin hiç bir ehhemmiyeti kalmamıştır ki aksine ortada durmak çok tehlikelidir çünkü specter ve volcanin ilk novalarını o bölgeye bırakmaktadır.

  -FTde uygulanması gerekn taktik şudur.
  *4 party kurulur açıkta kalan herkes partylere alınır.Ezik olarak tanımlansa bile onunda hakkı vardır kutu almaya.
  *Her partyde mutlaka buffer olmalıdır.Eğer bir partyde 2 tane var diğerinde yoksa bufferlar paylaşılmalıdır.Çünkü bu 4 partyden birinin bile aksaması faciaya yol açabilir.
  *Bu 4 party FT arenasında bulunan ve kolayca farkedebileceğiniz 4 köşeye dağılır.Bütün bu işlemler için 2 dakikanız var o yüzden acele etmelisiniz.
  *Bufferlar hemen çat diye buff vermemelidir.Yaratıkların çıkmasından 30 saniye önce bufflar verilmelidir.Çünkü bu zamanlama ile rebuff time geldiğinde ft içinde farkedebileceğiniz duraksama anlarına denk getirirsiniz ki burası çok önemlidir.
  *Rebuff time a çok dikkat edilmelidir asla aksama olmamalıdır.
  *FT içinde koxper warsa onlardan rica edilmelidir koxplarını kapatsınlar zaten bu köşeler dağılma yönteminde koxpa gerek duyulmadan kolayca kesilebilir yaratıklar.
  *2nci troller çıktığında bu sefer daha önceki kardeşlerinin aksine df bonusları fazla olarak çıkarlar bu esnada dikkatli olunmasında fayda vardır.
  *Son yaratık çıktığında specter(46-59)/volcanic(60-80) hiç bir şekilde zr veya uzaktan vuruş yapılmamalıdır.Mageler geriye çekilmeli okçular ise yaklaşıp minör vermelidir tank olan warriorlara.Volcanin biraz daha kasabilir ama emin olun alan attırmadığınız sürece ordaki 80 lvl abileriniz rahatlıkla kesebilir onu.Amaç alan attırmamaktır.Uzaktan yapılacak herhangi bir vuruş alanla cevaplanır.
  *Bütün bu işlemlerden sonra afiyetle kutunuzu kırdırabilirsiniz.Hepinize kolay gelsin şimdiden ve önyargı ile yaklaşmadan öne bir deneyin.Eğer hepsi yapılırsa bunların her FTde kutu alacaksınız