force mevzusunda yardım almak istiyorum bir karakterim var bir build yaptım kendime göre fakat force'da iki tane heal skilli var birisi sadece kendinize birisi ise herkese fakat herkese basılan kendinize de basılıyor ve çok büyük miktarlarda heal sağlıyor bu konuda kafam karıştı acaba sadece self-healing mi açmalıyım yoksa herkese basılan yüksek hp'yi mi açmalıyım?

Herkese basılan heali kullanırım ben hep. Çok mana yiyo süresi uzun ve kendine tıklamadan basılmıyor ama bir basışta çok hp dolduruyo.

Zaten o kadar candan sonra sure onemli degil ama tek sorunu daha yavas olmasi diyorsun

arkadaşa katılıyorum. Yıllardır force bow kullanıyorum. Eğer kendi üzerine tıklayıp can basmaya alışırsan büyük bir avantaj yakalarsın unutma
Ben zaten yıllardır Warrior Cleric oynuyorum, hep kendi ütüme basarak cycle atarım. o yüzden zaten alışığım :) Nedense ch char oynayamıyorum, tek oynayabildiğim Bow Fire Force. Ama pvpde kaybederim hep. Yavaş geliyo bana yapacağım şey çok kısıtlıymış gibi hissediyorum hep.

Yukarı Alt