Videoya bakmadım bile Force bowman str char = Noob eğer elinde sun yoksa Pacide bi arkadaş denedi eline +9 bowla light force bowman 1 hafta dayanamadı sattı ben lv 67 e kadar dayandım sonra sattım olipsi kesinlikle önermeyeceğim bi chardır.

Espio demiş ki:
Videoya bakmadım bile Force bowman str char = Noob eğer elinde sun yoksa Pacide bi arkadaş denedi eline +9 bowla light force bowman 1 hafta dayanamadı sattı ben lv 67 e kadar dayandım sonra sattım olipsi kesinlikle önermeyeceğim bi chardır.
Ama videoyu izle bi adam dagıtıyo resmen.

Xenas

Force bowun elindeki GlamouR un crit düşük bence crit 12+ bow bulursa çok daha süper olur ama süper char ...

bana fake gibi geldi ya zaten 1. pwp yaptığı daha farmını bitirmemiş bile bide adamın yediği damage 5 k en fazla normalde okadar atmaması lazım full farmlı +7 liler bizim serwerda 7 8 k vuruo daha faszla hatta

beyler bu ne feyk ne bişe gercekten bu gercek size kanıt olarak odindeki peterhong adli adamı gosterım adam bizim bir arkadasa 35k kapattı !! Espio ya gelince sen allah bilir tutup garment giymissindir !!! aynı sekılde pasıfıctekı FlowShy bole bıseydı nıckı oda force force deyıp gecmeyın benım bow carım olsun force yaparım 1!!!! inanin bu adam pro giyiyo olsa pvp lerı bu kadar surmez!!! :detective: :popcorn: :popcorn:

Hayır tabiki Pro giydim Ama Pacificte Charını satmadan "önce" bilen varsa Seglifo ; 72+9 Crt10 phy%80 bow + 3 parça sun garmentle Force Bowman yaptı vede charını bıraktı ; bende 67 ye kastım ve defans olarak çok zayıf olduğunu gördüm ! elinde sun olmassa force en fazla 1000 fark ettiriyor dmg i ancak elinde phy rein. Yüksek Sun bow olursa dehşet char olur.

Dün yorumumu yazmıştım tekrar yazayım :

Bu bowman'ın pvp yaptıkları da nedense hiç pill kullanmayı akıl edememişler.Yahu pvp yapacaksın madem,yanına en az 10 tane prufication pill alır gidersin.
Hem de ne ölümsüz bir charmış bu Force bowman yahu, kimse yıkamadı 8O 8O 8O herkes bow char açsın şimdi, ölmüyo ... :lol:
Ayrıca da bowmana vurulan dmglar çok düşük.Çok saçma geldi. Bir glavier bowman'a en aşağı 7-8k vurur.Ben, toplasan 10 k hasar yediğini görmedim.

division status kullanmayı da unutuyor mudur nedir... onu da atsa vuracağı dmg kesinlikle 1-2 k fark eder.

PVP bir sanattır :wink1:
başarabilen çok az olsa da... :coffee:

A.T.P demiş ki:
Dün yorumumu yazmıştım tekrar yazayım :

Bu bowman'ın pvp yaptıkları da nedense hiç pill kullanmayı akıl edememişler.Yahu pvp yapacaksın madem,yanına en az 10 tane prufication pill alır gidersin.
Hem de ne ölümsüz bir charmış bu Force bowman yahu, kimse yıkamadı 8O 8O 8O herkes bow char açsın şimdi, ölmüyo ... :lol:
Ayrıca da bowmana vurulan dmglar çok düşük.Çok saçma geldi. Bir glavier bowman'a en aşağı 7-8k vurur.Ben, toplasan 10 k hasar yediğini görmedim.

division status kullanmayı da unutuyor mudur nedir... onu da atsa vuracağı dmg kesinlikle 1-2 k fark eder.

PVP bir sanattır :wink1:
başarabilen çok az olsa da... :coffee:
ewt haklısın vurduğu damageler çok berbat ama cri vurdumu ... :twisted:

yok bea ii olmuo izlemedim bilmiorm ama kesin itemden döşüodur.. 53 glaiveyim karşımdaki 55 str glaive. adam bana o force skillerinden vuruo 10snlık bişi onu atana kadar ben ona ghost spear atıorm o daha zararlı çıkıo forceye gerek yok onun yerine başka skiller açabilirsiniz yada mevcut skillerinizi daha güçlü yapabilirsiniz

izledim videoyu fakat eminmisin forceden olduundan dolayı sakın bütün skillerin maxlanmış olduundan da olmasın :):)

mtx dalga mı geçion :D eğer gerçekse gülme krizi geçiricem :) charı ilk açanlar 2-1 açıo force de öle sayılır. 2-1 en sakat yapılandırma ve 2 sakatlıktan 1 sağlamlık doğmaz.. 2-1 force bowmandan hayır bekleme yani

beyler adam süper char yapmış...

tabiki bütün iş forcede bitmiyor ama forcenin çok iyi yanları var zaten ilerki lvllerde force nin gelişeceğine ve çok iyi olacağına inanıyorum...

çünkü oyunu kuran kişiler herşeyi ortak noktada buluşturmak istiyor...

Force/Force skill dalını kullanan kişi sayısı çok az buna dikkatleri çekmek için gelişeceğine inanıyorum...

Yukarı Alt