Force Blader hakkındaki görüşlerinizi almak istiyorum... Kasmayı düşünüyorum da... :beer:
Aynı zamanda Force Blader la ilgili taktiklerinizi bekliyorum :thumbsup:
Force Blade garment mı giymeli pro mu?
garment===> mag defans üstünlüğü hızlı koşma ancak zaten cold olmadıı için phy defanstan önemli ölçüde kayıp
pro===> mag defans kaybı( kalkan va bu yüzden gene de glaive ya da bow kadar mag defans olacak) phy defans üstünlüğü phy atak üstünlüğü(statülerle birlikte ölümcül olan atak biraz daha artacak)
fikriniz nedir???

itemler sağlam olacak zaten +6 +7 karışık set düşünüorm çar hemen 90 oluo zaten dier çarımla kasıyorum sp farmını bitirdim şuan 72lv. set olarka pro düşünüorm cold olmadığı için kaybettiği phy defansını karşılar ancak mag defanstan biraz kaybeder hesaplarıma göre kalkan olacağından genede glaive ya da bowdan fazla mag defansı olacak

Öncelikle Force Düşünüosun Force ve Üstün iyi Olursa Kimse yatıramaz Sox sahipleri hariç :D

Bu söylediklerim 90 lv için geçerli düşükken force işe yaramaz...

Ama Şunuda Düşün Force Pilleri var Adamda bu piller varsa boşuna sp harcamış olursun hem baleder zor kasılır tabi Power Lv var kasarsın.

Ben Olsam Glavie açarım Heuksel 90 Fire 90 Light 90 Snow 30

İtemleride güzel olursa ç0K Güçlü Bir Çar Olur :D :thumbsup: :headbang:

ChiqiLeta demiş ki:
Blade güzel char değil sadece defans charı :) benim fikrim tabi sadece pwp ye yönelik char düşünme :thumbsup:
force blade oldukça ii vuruo fikrimce
dier çarımla blade çarı kasıorm şuan npc set war çarda 78lv çar (blade 76+3)
pvpye bi gidiyim dedim 83+4 set glaive e npc setle crit 15k :muck: :muck:

rap_pascal demiş ki:
Ama Şunuda Düşün Force Pilleri var Adamda bu piller varsa boşuna sp harcamış olursun hem baleder zor kasılır tabi Power Lv var kasarsın.
ewt o pill meselesi kötü ama çeşitli taktiklerle halledilebilir bi oranda önce az işe yarayan debufları verdikten sonra adam kullanırsa pilli beklmesi lazım ondan sonra division impotent gibi daha önemli olanları verilebilir vb vb katlancaz artık ona da =)

bu char ne giymelidir biri sölesin pro mu garment mı sizce???

bence pro ! ama garment giyersede pek bişe kaybetcegini sanmıyorum ! lhntg olmadıgı için garment diyorum !!

CHaKaLL

Öğretiyorum
Bende bir 90 lvl blade çar sahibi olaraktan şunu söylüyorum.skillerim fire cold blade 90 ligthting 30.tavsiyemde bu yöndedir.pvp diyorsun force diyorsun.iyi güzel hoş blade + force kişiye göre iyi bir yapılandırma olabilir.ama şöyle düşün pvp de her zaman 1 vs 1 olmuyor yada thief sin hunterler beklemiyorlar 1 vs 1 edelim diye.blade çar dedin mi akla sağlamlık dayanıklılık gelir.blade + force çar açıyosan 2 vs 1 de yatmayı göze alıyorsun demektir.ben çarımla 5 kişinin arasına giriyorum (+6+7 set var) ve o 5 kişinin hepsi str ise 8-10dk zorluyorum.hem zaten blade in kendi difüzyon comboları var forceye ne gerek var ki :wink1:

Bence gzll char olur 90 lhng 90 fire 30 cold 90 blade olsa daha iyi olur bence 90 colda gerek yok gerci 100 lw geliyo ama

90 FF olunca pwpde zevkli oluyor.ben garmenti tercih ediyorum

En az 73 lwl blader ol.Buildin şöyle olsun:Cold:90 | Bicheon:90 | Force:90 ||| Bu yapılandırma harika ve itemler set +4 - +5 filan olursaa debuff larla çok can yakarsın+division bleed filan saldınmıı=? Gerisini sen düşün :)

Misproject

Buralıyım
Force-blade en iğrenç yapılandırmalardan biri bence.
Unique kesemiyorsun ztn çok nadir kesebiliyorsun.Pvp de de çok bişe yapamıyor ölmüyorsun ama öldüremiyorsunda.

Yukarı Alt