Dün bi adam ikide bir yere sos atıp duruyodu tavşanlar bile kapamıyodu sonra DW east gateye gettim pvp varmı diye baktım GM sweety orda herkes orda bekliyo belki event fln yapar die sora yere sos atan adamda geldi ordada attı gene kimse kapamadı kendi aldı.
- Resim Silinmiş.
Sonra baktım adam stall açtı For GM(GM için) die
- Resim Silinmiş.
bi baktım adam önce 18 lwl sos ayakabıyı sorada 17 lwl omuzluğu bir gold a koydu tabi ikisinide ben çektim sosların :mrgreen: aradan 10 sn geçti geçmedi dc yedim galiba gm kızdı bana :mrgreen:
SOSLAR
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ellerine saglık paylasım icin yaw daha ben 1 tane dusuremedim millet yere atıo :)

arkadaşım şu şeyi deiştir yhawww for gm sosları yerine gm sosları için tkla falan yazzzz lüfen forum u krletme

hacım harbi sana söylüycekk söz bulamıyorum ne dir bu konu yhawww arklar szde demeyin şöyle 2 tane resim koymuşşş görmemiş bide ezq lvl sos koymuşşş Privte de hava atıo olum sana isroda d7 full sos setimi çkartrm bidaaa konu açamazsn böle ota boka

linkeven demiş ki:
hacım harbi sana söylüycekk söz bulamıyorum ne dir bu konu yhawww arklar szde demeyin şöyle 2 tane resim koymuşşş görmemiş bide ezq lvl sos koymuşşş Privte de hava atıo olum sana isroda d7 full sos setimi çkartrm bidaaa konu açamazsn böle ota boka
Kardeşim Laflarına Dikkat Et.. Açar Açmaz Burda Hava Atmak İsteyen Sensin Yok D7 Vs vs. Arkadaş Paylaşım Yapio Hakaret Etmek Sana Mı Kalmış Arkadaşın Hoşuna Gitmiş Açmış Kimseyi Aşşağılayamazsın Burda. :!:

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Youran demiş ki:
linkeven demiş ki:
Kardeşim Laflarına Dikkat Et.. Açar Açmaz Burda Hava Atmak İsteyen Sensin Yok D7 Vs vs. Arkadaş Paylaşım Yapio Hakaret Etmek Sana Mı Kalmış Arkadaşın Hoşuna Gitmiş Açmış Kimseyi Aşşağılayamazsın Burda. :!:
arkadaşıma katılıyorum kim nasıl konu açmak isterse açar sanamı sorucakki? Argo konusmalarini git baska yerde yap lütfen

Bu arada sos düşürmek istiyorsaniz ayni yerde sürekli kasmak çok fayda sağliyacaktr bilginize...

anlamıosanz bakn bu toppic tamamn gerksiz açlmşşş bunu paylaşm yapmak için deil tamamn hava atmak için yazmşşş bn onu elştirdmm bu yüzden gereksz yargısız infazlar gerek yokkk

ya kardeşim ne hava atması adam gm için 1 golda koyuyodu bende çektim ve bunu paylaşıyım dedim ne var bunda hem 3dg. sosla hava atçak değilim lütfen biraz seviyeli ol 7-8dg. sosla hava atmayı bende biliyorum ama ben kimseye hava atçak değilim bu sitede kardeşçe takılıyoz kimse kimseye hava atmıyo lütfen konuşmalarına dikkat et

Yukarı Alt