1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Font Fitting Room Deluxe 2.9


 1. BaTTeRST_

  BaTTeRST_ Bilgiliyim

  Kayıt:
  29 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  2.528
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ceyrancı(öğrenci)
  Şehir:
  Jigsaw frower

  -Resim Silinmiş.  Font Fitting Room, sisteminizde yüklü fontları görüntüleme ve düzenleme aracıdır. Programın özellikleri şunlardır:

  Günümüzde PC üzerinde kullanılan hemen hemen bütün yazı tiplerini tanır. Tanımladığı yazı tipleri; True Type fontları(*.ttf, *.ttc), Open Type fontları(*.ttf, *.ttc,*.otf), PostScript Type 1 fontları(*.pfm,*.pfb) ve Microsoft Windows fontlarıdır(*.fnt, *.fon).

  Character map(karakter haritası) özelliği ile bir fontun bütün karakterlerini ve karakter özelliklerini görebilir, böylece hangi fontu seçeceğinize daha iyi karar verebilirsiniz. Üstelik bunu yapabilmeniz için fontun sisteminize yüklü olaması şart değil.  Programla eğer beğendiğiniz bir font varsa onu tek tıklama ile sisteminize yükleyebilirsiniz. Böylece bütün yazı uygulamaları ilk başlatıldıklarında bu seçilen fonta ayarlanmış olarak başlar.

  Programın güçlü yapısı ve ayarlanabilir özellikleri sayesinde farklı dil karakterlerini aynı cümlede kullanabilirsiniz. (Örneğin Çin alfabesindeki harflerle, Türk alfabesindeki harfleri aynı örnekte kullanabilirsiniz.)

  Ayarlanabilir LCD ClearType özelliği sayesinde ClearType fontlarını daha kullanışlı ve etkili hale getirebilirsiniz.

  Bu deluxe versiyonuna Set Manager özelliği eklenmiştir. Bu özellik sayesinde koleksiyon tarzında sürekli kullandığınız font groplarını işaretleyebilir ve istediğiniz zaman aktif veya pasif yapabilirsiniz. Ayrıca sürükle-bırak desteği eklenmiştir. Herhangi bir programdan sürükleyerek programa font ekleyebilir ve o fontun özelliklerini görebilirsiniz.

  Gerçekten başarılı ve sayamadığım daha birçok özelliği bulunan harika bir yazı tipi aracı


  DoWLaND
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. 4Ever2Gether

  4Ever2Gether rank8

  Kayıt:
  6 Mart 2007
  Mesajlar:
  1.367
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Student
  Şehir:
  Old 4Ever2Gether #

  Okdugum Kadarıyla Faydalı bişey . Saol . :lolmuch: