Jigsaw

Aileden
15dk. Şarj etmesi 20dk kadar. Şarj bitene kadar asla tekrar şarj etmemek lazım bi de bitince 15dk. dinlendircen o yüzden biri şarj olurken diğeriyle oynuyom.. :lolmuch:

Jigsaw demiş ki:
15dk. Şarj etmesi 20dk kadar. Şarj bitene kadar asla tekrar şarj etmemek lazım bi de bitince 15dk. dinlendircen o yüzden biri şarj olurken diğeriyle oynuyom.. :lolmuch:

cook iyi valla.Ronin'in yerinde olsam ben hemen alırdım.Cok sevdi o bu işi :mrgreen:

Neyim yobazım hesabı :lol:
Ben walla modifiye bile yaparım ona arabadaki chip i buna taksak nolur acaba ZUHAUHAUHUAHUHA :lol:

Jigsaw

Aileden
Razz Aslında helinin mod edilcek pek de yeri yok ne yapsan her şey güzel öne sadece toplu iğne falan takıyosun ağırlık için.

Jigsaw

Aileden
Bak öyle şeyler olabilir. Yalnız aşırı hafif sola yapıştırdın mı sağa da yapıştır. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Barbie bebekler için tanga oluyor önüne gerip takabiliriz şöyle bembe. :mrgreen: Ya da Kill Bill'deki Pussy Wagon anahtarlığını takarız RC kumandasına. :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
Barbie bebekler için tanga oluyor önüne gerip takabiliriz şöyle bembe. :mrgreen: Ya da Kill Bill'deki Pussy Wagon anahtarlığını takarız RC kumandasına. :mrgreen:
Bi tanede Ken mi ne Barbienin esi varya,onun slip donlardan alırız.Çiftlesirler.Kucuk kucuk helikopterlerimiz olur sonra.

Jigsaw

Aileden
Sabah alırım dediydi.. :mrgreen: Rönin ucuna mikrokamera takıp yanlış bişeyler yapmıyosundur inş. :mrgreen:

Yukarı Alt